Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elengedni az első...

Nem tudom elengedni az első szerelmemet kezdek belebetegedni?!

Figyelt kérdés

Kb 1 éve történt 2 hónapig voltunk együtt soha nem voltam meg ilyen boldog mint abban a 2 hónapban. Aztán egyik napról a másikra dobott minden normális indok nélkül azt mondta "jobbat erdemlek". Azota sem jottem ra az okara lebis tiltott mindenhol nem akart velem talalkozni sem amikor mondtam neki h beszeljünk mert nem tudom elfogadni ezt az egészet.

Nem tudok ranézni azota mas fiúra pedig sokan probalkoznak nalam de senki nem erdekel es ha massal vagyok az mindig felzaklat mert nem vele vagyok hanem mással. Ugy erzem mar nem leszek képes ennyire szerelmesnek lenni masba es mar maga a szerelem is taszít. Mindennap vele almodok ráadásul. Ugy erzem kezdek beleőrülni ebbe az egeszbe

Aki tudna segíteni annak privátban kifejtem még tovább.

19/l



2020. szept. 26. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én a csuklómat vágtam el asztalifűrésszel szándékosan hogy elvérezzek amikor rájöttem hogy össze jött mással, nehéz lesz de ne légy olyan hülye mint én nem éri meg
2020. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy - számomra akkor még érthetetlen - szakításom. Mesélj nyugodtan.
2020. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A veszteséged feldolgozásához egy könyvet ajánlok figyelmedbe, amit a neten megtalálsz: Gyógyulás a gyászból

A könyv (nagyjából) így kezdődik:

Mivel olvasod ezt a könyvet, nagy a valószínűsége, hogy össze van törve a szíved.

Lehet, hogy egy nemrég vagy akár egy nagyon is régen történt halálesettől.

Lehet, hogy egy válás az oka, vagy egy szerelmi kapcsolat vége.

Lehet akármi az oka abból több mint negyvenféle veszteségből, ami egy embert érhet élete során.

Mi nem tudjuk, hogy érzed magad, azt viszont el fogjuk tudni mondani, mit is kell tenned, hogy visszaszerezd nyugalmadat és életörömödet, akármilyen fájdalmas változások is történtek életedben.

2020. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem lehetett komoly kapcsolat.
2020. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Azért szakított veled, mert túlságosan elszálltak az érzéseid abban a 2 hónapban és ő nem érezte ugyanezt, nem tudta viszonozni.

Valószínű csak szexet akart, vagy kötetlen és vidám kapcsolatot, de egy szerelmes ember csimpaszkodik és sérülékeny, ha egy nap nem hívja fel a párja, már maga alá zuhan és nem tudja nyújtani azt a felhőtlen hangulatot, amit akar tőle a másik.

Magyarul kezdtél neki sok lenni, mert ő nem volt szerelmes, nem igényelte a mindennapi kapcsolattartást, igazából csak szexre vágyott.

2020. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!