Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült már itt valakinek...

Sikerült már itt valakinek kigyógyulnia a depresszióból?

Figyelt kérdés

Közép vagy súlyos depresszióra gondolok. Hogyan sikerült, és mennyi ideig tartott?

Ha időtök engedi, részletes választ írjatok kérlek, akár a terápia menetéről, akár arról, hogy ti mit tettetek a gyógyulásotok érdekében.


2020. szept. 30. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerosom is depresszios volt evekkel ezelott, nem akart kikelni az agybol, nem jart dolgozni.. Anyukam, aki panikbeteg volt, ajanlott neki egy pszochiatert, akihez gyakran elvittek ot, utana jol lett. Azota sem esett vissza, pedig a ferje majdnem meghalt mellette, az unokajarol kiderult, hogy beteg..mindenki feltette ot, hogy visszaesik, de eros maradt.
2020. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
NEM
2020. okt. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Súlyos depresszióm volt. 7 évig. 6 öngyilkossági kísérlettel. Én utána olvastam a betegségemnek és kajak befeküdtem 2 hétre az elmére hogy kivizsgáljanak, mert nem csak depim volt, hanem borderline szindrómám is. Kőkemény meló volt leszokni a gyógyszerekről. Egy évig Rivotril függő is voltam. Az ellenségemnek sem kívánom az elvonási tüneteket. A 6. kísérletem után leültem egy tündéri doktornővel, hogy kigondoljuk, hogy mi legyen a terápia. Egy nagyon kedves pszichológushoz jártam akinek igen sokat sírtam. A kórházba bejártam autogén tréningre. És leszoktam a gyógyszerekről másfél év alatt. Kb.: 12 éve nem voltam dili dokinál. Azóta nem is vettem be nyugtatót.Néha szomorkodom, de tudom, hogy csak egy életem van. Már nem akarom eldobni.
2020. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!