Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mentális betegségre utal?

Ez mentális betegségre utal?

Figyelt kérdés
Ha valaki elmossa pl. az Anyukája vagy bárki más után a tányérokat stb., mert esetleg nem lett jól elmosva? Mást is zavar, ha azt látja, hogy pl. a kés picit még vajas maradt vagy még ha látjátok is, nem foglalkoztok ilyesmivel?
2020. okt. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha koszos maradt, akkor elmosom. Ki akar enni beszáradt kajás késsel és tányérból?
2020. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavar, és én nem értem miért kell ezen megsértődni, ha észreveszem és elmosom. Nekem is ugyan úgy szokott koszos maradni, mindenkivel előfordul, minek megsértődni.
2020. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy mentális problémám lenne, de, ha apósomnál vagyok, csak akkor vagyok hajlandó enni, ha én mosogattam el előtte a tányért.

Ha szemmel láthatóan dzsuvás valami akkor meg szerintem teljesen normális, hogy elmosod.

2020. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. okt. 5. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ismerősöm, akiben nem bízok meg ennyire, tapadnaka tányérok. Nem is szoktam enni- inni semmit, de ha nagyon muszáj, előtte büszkén kiballagok a konyhába és elmosom rendesen. Már megkérdezte miért, nem akartam megsérteni, szóval azt mondtam, hogy rossz szokás, máséból csak úgy eszem, ha előtte saját magam mosogatom el.

Szóval semmiképp nem mentális probléma :D

2020. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2020. okt. 16. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!