Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire szoktak a pszichológu...

Mennyire szoktak a pszichológusok noszogatni, hogy mozdulj ki, akkor amikor bezárkózol hosszú időre?

Figyelt kérdés

Nekem kb 1-2 alkalommal említette kb fél éve, és mostanra annál is kevesebb interakcióm van.

Kicsit hiányolom, hogy mostanában egyáltalán nem javasol ilyesmit.

Nálatok ez hogy volt?


2020. okt. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig mondja, pedig nem is szoktam olyan hosszú időre bezárkózni
2020. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normàlis pszichológus nem javasol ilyesmit.
2020. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
A jó, szakmailag korrekt pszichológus sosem javasol. Rákérdez lehetőségekre, hogy szerintem mik a lehetséges megoldások a problémámra, mi lehet a következménye, miért teszem/nem teszem, stb., mit érzek. Ami megoldás lehet még, azt sem javasolja, hanem rákérdez, mi a véleményem. A változást akarni, azért tenni a páciens dolga.
2020. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Azért kérdez rá, hogy javult e az állapotod, de amúgy neki mindegy, fog tudni aludni. Helyetted sem kimozdulni, sem meggyógyulni nem tud, és nem is akar.
2020. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Előző,

Ő nem mond ilyesmit.

2020. okt. 3. 19:46
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A pszichológus arról beszélget, amit te fontosnsk tartasz vagy neked önmagad előtt is letagadva az. Lehet, hogy most nem is akarsz emberek közé menni.
2020. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!