Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Ha emberek között vagyok, főleg nagyobb tömegben vagy tereken. Sokszor megmagyarázhatatlan félelem és izzadás jön rám. Enyhe szédülés érzettel.


S ilyen helyzetben jön, hogy mi van, ha mindenki engem néz stb, tiszta paranoia gondolataim lesznek kb.


Fura nagyon ez.



#Emberek közt
2020. okt. 4. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Fóbia, tömegiszony. Nyugtasd le magad, senki nem néz téged (miért is nézne), persze, valahová meg mindig néz az ember (ha van szeme)...
2020. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Fura, hogy tudom, hogy ezek abszolút irreálisak még is bele lohalom magam.
2020. okt. 4. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis szociális fóbia, szorongás. Nem kell ráfeszülni, nevezhetjük izgalomnak is. Továbbra is menj emberek közé, próbáld magad jól érezni, hozzászoksz, elmúlik.
2020. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része, szerintem tutira nem téged figyel és nem foglalkoznak veled. Én általában figyelni szoktam az embereket buszon meg ilyeneken. Azért csinálom,mert én is egy időben attól féltem, mindenki engem néz és én meg bénázok és ezért majd hátrányom lesz. Szóval elkezdtem másokat nézni és megállapítottam, hogy ők is ugyanúgy bénáznak és láttam, hogy le se szarják és hogy a többiek se. Ettől én megnyugodtam.
2020. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!