Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem sikerült semmi, nem...

Nem sikerült semmi, nem sikerült az élet. Nem is fog. Érdemes így létezni vagy célszerűbb befejezni?31F

Figyelt kérdés

Próbálkozhattam akármivel, nem ment semmi. Csinálhatok, csinálhattam akármit, sohasem lesz jó. Innen már nem lehet megfordítani, hiszen 30 felett az élet véget ér.

Itt vagyok "pánikbetegen", nulla önbizalommal.

Két dolgot bánok az életben: hogy megszülettem és, hogy amikor még elég bátor lettem volna hozzá, nem öltem meg magam.

Még most úgy, ahogy a felszínen maradok, de amikor már nem lesznek a szüleim, nem is tudom, mi lesz velem.

Az élet arról szól, mennyire vagy szerencsés, így sikeres. Nyilvánvaló, hogy én nem vagyok. Így nem is lehet élni. Csak azt látom,másoknak mennyire jól, könnyen megy, mennyi pénzük van. Csupa olyan dologgal találkozok, amit én soha nem fogok megkapni, megtapasztalni.

A gondjaim bár nem "komolyak", a legtöbb embert kicsinálná.

Mit tegyek? Kezdjek el drogozni? Vagy próbáljak felkészülni az öngyilkosságra?

31 F


2020. okt. 4. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátban, ha beszélni szeretnél valakivel.
2020. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát a drogozást és öngyilkosságot nem javasolom. Szerintem az élet akkor ér véget, ha meghalsz és nem 30 felett. Te miért látod így? Mikkel próbálkoztál, mik nem sikerültek? Miket szeretnél még elérni?
2020. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes én látok 40-90 éves embereket is..
2020. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de beszélgetéssel sokat nem érek.

Teljesen átlagos dolgokkal próbálkoztam. Kb. csak annyit szerettem volna, hogy egzisztenciám legyen. Nem kell barátnő, gyerek, meg ehhez hasonló -számomra- ostobaságok. Lakást, autót akartam meg egy normálisan fizető munkahelyet. Meg azokat az alapvető dolgokat, amik mindenkit megilletnek. De még ez sem sikerült.

30 felett igenis véget ér az élet, ha addig nem érted el a céljaidat, már nem is fogod -illetve örökké keseregni fogsz, hogy miért nem sikerült korábban?

2020. okt. 4. 18:25
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
milyen állásokat tudnál megpáylázni, milyen körben tudnál dolgozni. milyen alapvető dolgok hiányoznak? érzelmiek ezek, vagy fizikaiak?
2020. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

4


Hát,akkor igyál egy sört aztán sz.rj mindenre..

2020. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#5: a legalapvető dolgokról van szó. Ahogy írtam, a legtöbben már rég öngyilkosok lettek volna. De nem akarom elmondani, mert tudom, milyen reakciók lesznek.

Pályáztam én sok mindenre, de nem igazán jött össze. A legszebb az egészben, amikor volt csoporttársam, alacsonyabb végzettséggel szerzett jobb munkát, mint én.

2020. okt. 4. 20:23
 8/22 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. így nehéz, hogy nem mondasz konkrétumot. Nem értem, milyen reakcióktól tartasz. Ha sokan öngyilkosok lettek volna, akkor gondolom komolyabb a gond, akkor sokan komolyan is veszik és nem fognak negatívan reagálni. Milyen reakciók lesznek szerinted? Esetleg privátban elmondhatod, ha itt nem akarod. Az én reakcióm maximum annyi lesz, hogy nem tudok segíteni, de semmi negatív, lenéző.
2020. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Máskor, másoknak leírtam már a gondomat. Megtanultam, hogy az okoskodás után, csak a lenézést kapom.
2020. okt. 4. 21:10
 10/22 anonim ***** válasza:
És akkor így általánosságban, hogyan lehetne segíteni neked? Megpróbálod még körülírni?
2020. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!