Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem sikerült semmi, nem...

Nem sikerült semmi, nem sikerült az élet. Nem is fog. Érdemes így létezni vagy célszerűbb befejezni?31F

Figyelt kérdés

Próbálkozhattam akármivel, nem ment semmi. Csinálhatok, csinálhattam akármit, sohasem lesz jó. Innen már nem lehet megfordítani, hiszen 30 felett az élet véget ér.

Itt vagyok "pánikbetegen", nulla önbizalommal.

Két dolgot bánok az életben: hogy megszülettem és, hogy amikor még elég bátor lettem volna hozzá, nem öltem meg magam.

Még most úgy, ahogy a felszínen maradok, de amikor már nem lesznek a szüleim, nem is tudom, mi lesz velem.

Az élet arról szól, mennyire vagy szerencsés, így sikeres. Nyilvánvaló, hogy én nem vagyok. Így nem is lehet élni. Csak azt látom,másoknak mennyire jól, könnyen megy, mennyi pénzük van. Csupa olyan dologgal találkozok, amit én soha nem fogok megkapni, megtapasztalni.

A gondjaim bár nem "komolyak", a legtöbb embert kicsinálná.

Mit tegyek? Kezdjek el drogozni? Vagy próbáljak felkészülni az öngyilkosságra?

31 F


2020. okt. 4. 16:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A problémámon csak én tudok segíteni. Illetve tudnék, mert akármit próbáltam, nem lett jobb, hiába jártam pszichológushoz, szedtem gyógyszert, semmi sem használt.

Ha nem lenne, normális lennék. Magabiztos, vidám, optimista. Olyan, mint mások.

A legnagyobb keresztem ez. Illetve az, hogy elvette tőlem az elmúlt 10 évet, amit soha nem kapok vissza. A gondom miatt nem éltem úgy, mint mások, miatta nem tudtam "dolgozni" az életemen.

2020. okt. 4. 22:25
 12/22 anonim ***** válasza:
És ez olyan gond, amin lehetne változtatni, megoldható probléma, csak eddig még nem ment?
2020. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Így van. 10 éve küzdök, mindent kipróbálva.
2020. okt. 4. 23:08
 14/22 anonim ***** válasza:
Barátaid tudnak róla? Ők se tudnak segíteni? Ez milyen probléma? Valami lelkiállapot gond?
2020. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Elvesztettem a barátaimat pont emiatt.
2020. okt. 5. 01:05
 16/22 anonim ***** válasza:
Kényszerbeteg vagy vagy skizofrén, vagy mi?
2020. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Vagy valami pszichoszomatikus dolog?

Ha ennyire a siker érdekel, meg azt gondolod, neked jár, ami a sikeres embereknek, akkor meg fog ölni a keserűség.

"Mert az Isten szerinti szomorúság megbánhatatlan megtérést szerez az üdvösségre, a világ szerinti szomorúság pedig halált szerez. "

2020. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Egy ismerösöm is hasonlò korù is nagyon el volt keseredve,- valaki javasolta neki a Katonasàgot,- jelentkezet Katonatisztnek. Ott be is vették és beiskolàztàk, kapott szolgàlati lakàst, jò fizetést és màr van mennyasszonya is!
2021. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezt az országot/kormányt biztos, hogy nem fogom szolgálni. Mennyasszony, kapcsolat pedig egyáltalán nem fontos.
2021. márc. 2. 06:27
 20/22 Angel3000 ***** válasza:
Tehàt akkor a Csalàd alapitàs nem fontos szàmodra. Akkor van még egy szép hivatàs a Lelkész, ott is kapsz lakhatàst, fizetést, és egy stressz mentes nyugott életet!
2021. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!