Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt, hogy annak ellenére,...

Volt, hogy annak ellenére, hogy borderline volt a párotok, még nagyon szerettétek?

Figyelt kérdés

Vagy ennyire nem vagyunk szerethetőek?


Nagyon szertenek már valakit, de úgy érzem sosem lesz senkim, mert nem bírna elviselni, mert úgyis csak mindent elrontanék és inkább nem is ismerkedem, meg akarok kímélni mindenkit magamtól, ezáltal magamat is attól, hogy elhagyjanak. Így viszont nagyon magányos vagyok.


Olyan barátra lenne szükségem, aki ennek ellenére is szeretne. És nem csak egy betegséget látna.


Akinek esetleg van tapasztalata borderline - al, vagy most is együtt vannak, szerintetek van valami, ami tudja ellensúlyozni a pokoli időszakokat? Amikor nem éppen a legjobb velünk?



Egy borderline lány



2020. okt. 5. 05:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10-es, igazad lehet, az én borderline szerelmem ezt tudta is magáról, mert a kapcsolat elején többször mondta, hogy ő éretlen maradt szexuálisan és emberi kapcsolatok terén is. Ugyanolyan tombolás jött ki rajta, mint egy dühös 3 évesen, csakhogy egy felnőttől ez rémisztő, és valódi károkat okoz.
2020. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonymousreview60 ***** válasza:
Az enyém nagyon is tapasztalt volt - sajnos szexuálisan zaklatások és az iparban töltött idő miatt is -, amit sajnos nem tudtunk egymás közt teljesen kamatoztatni a szétmenés miatt. Tudta, hogy uralkodnia kell magán, de - l!tszólag - nem tett meg mindent.
2020. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az ország egyik leghíresebb pszichiáteréhez járt, akivel tele volt a média (nem a rossz modorú fiatal drogológushoz...), az pedig semmi mást nem tett, mint hogy antidepresszánssal meg nyugtatóval tömte.
2020. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonymousreview60 ***** válasza:
#13: Elképzelhető. Vagy csak ezt mondta neked?
2020. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hazudozós típus, összesen kétszer kaptam hazugságon, az kevés. A második szerelmem volt hazudozós, nem ő.
2020. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De az igazmondásában sem volt köszönet, az volt az elve, hogy tépjük le a ragtapaszt a sebről, jobban gyógyul, ha levegőt kap, és erre hivatkozva a másik ember életéből megtudott diszkrét dolgokat előhozva támadott, amikor rájött az agresszió. És hogy "ő csak az igazat mondja". Hát bárki életéből millió olyan eseményt lehet előhúzni, amit kiforgatva támadóeszközzé lehet formálni, rárontva vele a másikra.
2020. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ez nem eltűrendő érzelmi agresszió. Kis mértékben, de az enyém is csinált ilyent.
2020. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A bármilyen agresszió eredménye az, hogy akit ér, az utána a kedvességet többé nem hiszi el. Úgy éreztem egy-egy ilyen után, hogy a gyengédséget utána csak tettetheti, csak nem tudtam, mit akar mégis elérni vele, miután előző nap már a földbe tiport.
2020. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Durva, sértegetős embert egy idő után már csak egy mazochista tud szeretni.
2020. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!