Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két honap antidepresszáns...

Két honap antidepresszáns szedése után is normális ha rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Scippa 10 mgot szedek. Most nagyon megijedtem. Leizzadtam lesápadtam. Bekaptam gyorsan egy frontint. Nemértem.. Azt hittem mostmár azért nem lesz ilyen hogy bepánikolok. Valaki tudna nekem segíteni? Tapasztalatok? Nálatok is volt ilyen?

2020. okt. 5. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
2 hónap után már nem szabadna rosszul lenned tőle. Beszélj az orvosoddal!
2020. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam nincs sajnos mert továbbképzésen van ugyhogy azt mondták hogy menjek makd be az ambulanciára ha még mindig előfordul. Lehet hogy nem elég a 10 mg? 😥😢

Félek hogy semmitől sem leszek jobban.

2020. okt. 5. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sűrűn előfordul. Lehet, hogy kevés a dózis, és az is lehet, hogy neked a Scippa egyszerűen nem vált be. Rengeteg féle gyógyszer van. Beszélj az orvossal, aki valószínűleg vagy nagyobb dózist ír, vagy pedig kipróbáltok egy másik gyógyszert.
2020. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Bármi mástól is rosszul lehettél, olyan az idő is. Ha egy frontin segít, az már nagyon jó. A leggyengébb antidepresszáns szedését is minimum 3 hónapra határozzák meg, és még +3 hónap, mire el lehet hagyni. Te nagyon az elején jársz...gyógyulj meg.
2020. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Délelőtt még semmi bajom nem volt. Igen sajnos front érzékeny is vagyok. Egyszer már kellett nálam emelni mert 5 mgot szedtem egy hónapig és jól voltam aztán ugyan így elkapott a rosszullét mint most.

Aztán azóta nem voltam rosszul ma kezdődött de észre vettem már hogy ha front van akkor feszültebb vagyok. De akkor is nagyon elkeseredtem. Főleg így hogy nem tudtam elérni az orvosom.

2020. okt. 5. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el egy rosszulléttől, mert ezzel jár. ( de lehet, köze sincs a betegségedhez ). Nem bántani akarlak, de ha csikar a hasad akkor is rögtön orvosért kiáltasz? Nekem anno megmondta a doktornőm, hogy őt ne hívogassam, mert a gyógyszerem jó, nem fogja lecserélni...
2020. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os.köszönöm a válaszod igazad van. Lehet hogy túl reagáltam. Túl nagy elvárásaim vannak magammal szemben mert minden vágyam hogy meggyógyuljak és lehet ez is baj.

Amikor jobban vagyok azt hiszem ez már mindig így lesz aztán amikor rosszul leszek akkora kudarcként élem meg. 😢

2020. okt. 5. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!