Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért faggatott egyfolytában...

Miért faggatott egyfolytában ezzel a témával tizenévesen?

Figyelt kérdés
Valamiért jártam pszichológushoz 16 vagy talán 17 évesen szerintem az előbbi, a lényeg hogy folyamatosan és minden alkalommal a szerelemről kérdezgetett meg ráírta a papíromra hogy szexuális frusztrációm van. Folyton ilyeneket mondott hogy keressek magamnak valakit meg nézzem meg az alkonyatot a emberi kapcsolatokkal kapcsolatban (he?) meg minden alkalomkor rákérdezett hogy "szerelem?" ami kicsit furcsa mert havonta egyszer voltam. Meg hogy kamaszkorban milyen fontos a szerelem és a többi és a többi holot szerintem volt nagyobb problémám is. Egyébként nekem 14 évesen volt valami kis plátói szerelmem meg 12 évesen egy gyerekkori "szerelmem" ja meg 19 évesen valami kavarás féleség ami tartott két-három napig. Ebben kimerülnek nálam a kapcsolatok. 20/f
2020. okt. 7. 20:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Miért lett átrakva a mentális egészség topicba? Na mindegy nekem mindegy .
2020. okt. 7. 20:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A miértre nem tudom a választ, de szerintem kár egy olyan pszichológus indítékain törni a fejünket, aki az Alkonyatot ajánlotta az emberi kapcsolatok miatt. :D
2020. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.Én ezeket a romantikus dolgokat sosem értettem, beszélgetnek valamiről de sose tudom miről majd a következő jelenetben együtt vannak de ezt élőben is így látom :D :D.
2020. okt. 7. 20:43
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Gondolom azt akarta hogy éljek szexuális életet, én erre tippelek.
2020. okt. 7. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Szociopatának tűnsz... 😁
2020. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Valóban?
2020. okt. 7. 21:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként az emberek ilyen érzésektől szenvednek, nem ésszerűbb lenne kerülni akkor? :D
2020. okt. 7. 21:53
 8/10 A kérdező kommentje:
ejj pedig én a hidegszívű is vágyom valamilyen szeretetre.
2020. okt. 8. 01:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szociopata, és nem tudom, hogy te az vagy e, de megértelek kérdező. Nekem is idegen maga a szerelem, de barátaim vannak. Nekem ebből hátrányom nem volt, úgy gondolom így kényelmesebb. Nekem ez az egész nyűgnek tűnik... Szerintem ettől neked sem lesz. De hogy azt a pszichológus miért kérdezgeztte, nem tudom, igaz én nem sok alkalommal voltam, de nálam 1szer ha ez szóba jött...
2020. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Én barátokat sem tartok már számon mert nem lehet számítani senkire sem, valóban kényelmesebb.
2020. okt. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!