Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra, szorongás miatti...

Szorongásra, szorongás miatti hányingerre érdemes antidepresszánst szedni? Mennyire ajánlanátok ezeknek a használatát? (Természetesen pszichiáter által felirtat szednék)

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen, szorongásra szoktak antidepresszánst írni.
2020. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlom. Josszútávon a szorongás a gyilkos nem a gyógyszerek. Én két hét alatt 6 kgot fogytam miatta elkezdtem összevissza menstruálni. Nem mertem elhagyni a házat mert rettegtem hogy olyan helyen leszek rosszul ahol nem tudnak segíteni. Mégcsak másfél hónapja szedek gyógyszert de annyira de annyira hálás vagyok a gyógyszereknek hogy leírni nem lehet. Mert kezdek újra normális lenni. Már buszozok is. 24 éves vagyok. Még alig éltem. Ugy érzem nekem az életem mentette meg.
2020. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért. ☺️😁
2020. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
100%
Szia. Teljesen igaza van az előző hozzászólónak. Amugy nekem is folyamatos hányingerem volt a szorongás miatt. Volt úgy, hogy csak 1 óra hosszatt, de előfordult hogy fél napokat. Étvágyam semmi. Gyógyszerrel jöttem helyre. Azóta imába foglalom a dokim nevét. Örök hála neki.
2020. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!