Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegek milyen...

Mentális betegek milyen munkában dolgozhatnak?

Figyelt kérdés
Rendőrségre tűzoltóság rá katonaság rá szeretnék menni. De legalább kórházi dolgozonak.

2020. okt. 12. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen mentális betegség..amúgy mindegy, szinte kizárt, hogy az első háromba fölvegyenek. ha józan ésszel belegondolsz, ezt te is beláthatod
2020. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen mentális betegség, és mennyire. Ilyen helyeken komolyan veszik nagyon, hisz életekről van szó, és éles lőfegyverekről. Viszont nekem volt pánikrohamom amire rivotrillt szedtem mondtam pszichológusnak, hogy már nem szedem stb... és átmentem rajta.
2020. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Elég tág fogalom a mentális betegség. Depivel meg némi szorongással simán. Skizofréniával, mániás depresszióval mondjuk nem igazán.
2020. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én skizofréniával, inszomniával, depresszióval vagyok vállalkozó. Éttermem van
2020. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eü-ben dolgozhatdz, ha el tudod látni a Rád bízott feladatot.
2020. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3: Szorongással rendőr, tűzoltó vagy katona? Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
2020. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os miért is nem lehet???
2020. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7:


Rendőrként és katonaként határozottnak kell lenni, és nem pánikolhatsz be. Gondolj bele, veszélyhelyzetben a delikvens elkezd összevissza lövöldözni, és kollégák, bajtársak vagy ártatlan civilek is meghalnak.

Tűzoltót illetően pedig azt hiszem, nem kell ecsetelnem, hogy szorongós embernek miért nem ajánlott magasba és/vagy lángok közé menni.

2020. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Es mi van akkor, ha valaki csak ingerszegeny kornyezetben szorong, de ilyenkor erore kap, hajtja az adrenalin, nincs felelemerzete es teljesen normalisan funkcional?
2020. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok semmi olyanról, hogy ha ilyen problémád van nem lehetsz...
2020. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!