Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fenét tegyek? Nem merek...

Mi a fenét tegyek? Nem merek beszélni a dokimmal.

Figyelt kérdés
Párszor voltam eddig, de max 20 percekre, nincs semmi új, amit mondhatnék, nem kérdez mást, csak hogy vagyok, mi történt velem a héten. Utoljára azt beszéltük meg, hogy majd szóljak, ha van mondanivalóm. De azt érzem, hogy csak feltartom a hülyeségeimmel. Nem szeretek másokat terhelni, főleg "idegent". Tudom, elvileg ez a dolga, de olyan fura, várja, hogy mondjak valamit, de .. :/
2020. okt. 17. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegségre vagy kezelve?
2020. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha ezt mondanád el neki. Hogy félsz beszélni. Ez egy fontos téma.
2020. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így lenni. Ilyenkor mondom, hogy kérdezhen valamit, mert magamtól nem megy a beszéd...
2020. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szorongás meg ilyesmi. Még nincs is konkrét diagnózis. #3-as. Mondtam ezt, de azt mondta, annak nincs értele, hogy harapófogóval húzkodja ki belőlem a szavakat, a terápiának az volna a lényege, hogy beszéljek. De ha nem megy? Akkor ne is menjek, nem? :)
2020. okt. 18. 19:27
 5/11 A kérdező kommentje:

Én igazából csak szeretem a társaságát, de ezzel nem mehetek oda.

Nem is akarok igazából. Mindig sok dolga van.

2020. okt. 18. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy azt szeretné, hogy Te beszélj. Nincs diagnózis, így nem tudja, miképpen kezeljen. Mi az oka annak, hogy pszichológushoz jársz?
2020. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pszichiáterhez ..

Mondom ..

Szorongás meg ilyesmi ..

Nem tudom, félek emberekkel lenni ..

A tömegtől egyenesen rettegek ..

Nem tudom, csak kb úgy jellemeztek instabil vagyok ..

2020. okt. 18. 20:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Erről kellene beszélned a pszichiáterrel. A szorongásodról, a tömegiszonyodról, meg úgy alapból arról, hogy mit érzel.
2020. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De ezt tudja.

Látja minden alkalommal rajtam.

Ranfom meg nem fogok elkezdeni panaszkodni, jaj ez de rossz stb. Utálok mások terhére lenni ..

2020. okt. 18. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj inkább pszichológushoz. Esetleg ott már voltál?
2020. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!