Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek a kiégés tünetei?

Ezek lehetnek a kiégés tünetei?

Figyelt kérdés

Több hónapja hót unott vagyok, egyre inkább uralkodik el rajtam az, hogy hagyjanak már békén állapot, legszívesebben egy kis garzonba mennék el mindenkitől elzártan. Giminek a végére (ami egy elit, versenyistálló top 40-es valami volt) a tököm tele lett a napi 12-16 órás hajtástól (beleértve a szüneteket és a hétvégéket is). És ezek a tünetek így egyetem alatt sem akaródznak javulni.

Párkapcsolatok terén korábban úgy voltam, hogy szeretnék partnert magamnak, de ezzel ma már úgy vagyok vele, hogy teljes egészében teszek rá, egész egyszerűen már ezzel sem lehet motiválni.


~19/F.



2020. okt. 18. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Kiégés 19 évesen? Én 22 vagyok, most értem el abba a korba, hogy nagyjából tudom, mit szeretnék kezdeni majd az életemmel. Ez nekem inkább egy enyhe depressziónak tűnik.
2020. okt. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts és élj! Keress egy pszichológust. A szüleid irányítottak az egyetemre is?
2020. okt. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiégés ez, csupán nem találtál még magadnak rendes életcélt. De nyugi, sokaknak még halálukkor sincs ez meg, szóval nem vagy vele elkésve.
2020. okt. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!