Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is volt ilyen?

Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Óvodás és első-másodikos koromban egy csomószor akartam öngyilkos lenni. Nagyon nagy kényszert éreztem rá, de az életösztön nyílván nem hagyta. Emlékszem órákig álltam éjjelenként a konyhában egy késsel, és sírtam a félelemtől, mert nem mertem megtenni. De a kényszer meg mégis ott volt. Aztán ezt persze kinőttem. Az a kérdésem, hogy ilyene másnak is volt? Valami gyerekhiszti lehetett?

2020. okt. 18. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahonnan hallottál annyi idősen az öngyilkosságról? Mert én pl nem is tudtam hogy lehet ilyet, tehát nem is gondoltam rá. Máshogy persze szenvedtem.

22

2020. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiszti akkor lett volna, ha mások előtt csináltad volna figyelemfelkeltés céljából. Normális ember nem szeretné magát megölni. Azt sem értem, hogy ha ez nem aktuális, mi értelme van feltenni egy ilyen kérdést?
2020. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszermellékhatás is lehetett, amire nem emlékszel.
2020. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es: hallottam már róla tudtam mi az, gondolom tvből meg a rokonaim is sokat mondták, hogy megölik magukat.


2-es: csak úgy kíváncsiságból tettem fel, hogy ki mit gondol


3-as:lehetséges már nem emlékszem milyen gyógyszereket ettem.


Köszönöm az eddigi válaszokat

2020. okt. 18. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

"meg a rokonaim is sokat mondták, hogy megölik magukat"


Ezek után nyugodtan mehetsz terápiára.


Jaj, és más háznál nem jellemző hogy óvodások öngyilkosok akarnának lenni.

2020. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!