Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni szorongás...

Mit tudnék tenni szorongás ellen? Többi lent:)

Figyelt kérdés

Már egy pár hónapja megfigyeltem, hogy nyomás alatt nem telejsítek jól.

Ma három főtantárgyból írtunk felmérőt és rengeteget készültem rájuk, de mikor odakerült elém a lap, osztani is elfelejtettem. Remegni kezdtem, izzadtam és teljesen kifordultam magamból. Próbáltam nyugtatni magam, lélegezni és koncentrálni. Mire sikerült lenyugodnom és folytatni már a lapokat összeszedték.

Teljesen leblokál az agyam, ha kisebb nyomás, stressz alá kerülök.

Lelki háttere is lehet az egésznek. Az összes osztálytársamat gyűlölöm, mert rengeteget csúfolnak az alakom meg a kinézetem miatt és amibe csak lehet belekötnek.

E mellett önbizalomhiánnyal is küzdök, de ez ellen már találtam megoldást és hatásos is.


Kérlek, ha valaki volt hasonló helyzetben és talált rá megoldást az írja le!



2020. okt. 19. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Menj el az iskolai pszichologushoz.
2020. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd, ez attól függ.


Mennyire szeretnél változtatni, mennyire szeretnél időt energiát rászánni, aztán mennyire van esetleg minderre még pénzed is?


Sok megoldás szerű van.


Kezdve egy kis meditálástól egészen a pszichoterápiáig, ezt javasolnám leginkább.



Mi a baj az alakoddal?

Gyanítom egészen szép sérüléseket szedtél már össze, ezekkel jó lenne foglalkozni. Elnyomni ellehet ideiglenesen a szorongást, xanax. De úgyis utat fog törni idővel, ha a gyökere nincs megoldva.

2020. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szüleid miért nem csinálnak valamit?
2020. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!