Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 1 hétig napi 1,5 mg xanaxot...

Ha 1 hétig napi 1,5 mg xanaxot szedek, akkor mindenképp lesznek elvonási tünetek, ha abbahagyom?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
1 hétig minek? Vegyél nyugtató teakeveréket.
2020. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyi idő alatt nem alakul ki függőség.
2020. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2020. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Összegyűlt bennem minden fájdalom, és napok óta csak sírok. Muszáj bevennem xanaxot, mert rohamok jönnek rám, és hirtelen felindulásomban lehet, hogy még meg is ölném magam.
2020. okt. 20. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
De minek szedsz be ennyit?? 0,25 mgvel szoktak kezdeni...
2020. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha elképzelhetőnek tartod azt, hogy megöld magad, akkor mindenképpen keress fel egy pszichológust!
2020. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Légy szíves ne öld meg magad! Te is pontosan ugyanolyan fontos vagy mint bárki más. Tudom amikor az ember nap estig csak sír, nehezen hiszi el, hogy bárki is szereti. Hidd el, meghalni túl egyszerűen hangzik. De az élet lehet még neked is csodálatos, csak lásd meg benne a szépet.És ne add fel!
2020. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd kisebbre az adagokat, mellé keress valamilyen nyugtató teát. a levendula+kamilla kombóra azt mondják nagyon ellazít.
2020. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!