Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 161 cm és...

13 éves vagyok 161 cm és egyre jobban jönnek a kilók! Kb 60 kiló vagyok (lehet kicsit több) és nem tudom megállni az édességet. A sportolásnál ellustulok, csinálom egy hétig majd abbahagyom. Szerintetek hogyan tudnék lefogyni nyárig? Kb júliusra?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Fejben kell rendet tenni, mert ha édességet tömsz kontrolltalanul s nem mozogsz, mert nincs kedved, akkor mégis mit mondjunk?

Ne hagyd abba a sportot, és kész. S ha már édességet eszel, jobbféléket, nem cukrosakat, amiktől nem laksz jól úgy, mint normál étellel.

2016. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Kb. Szeptemberben gondolni kell a nyárra. Fogyókúra olyan nincs, ezzel békélj meg. Olyat már láttam hogy sporttól lefogy valaki, de olyat hogy fogyókúrával még soha.
2016. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen sportolni szeretnék,mit ajánlotok?ilyen youtubeos videók szerintetek jók?
2016. máj. 30. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Probalgasd, hogy neked mi tetszik. Van aki röplabdazni szeret, mas futni, vagy aki gyurni, ez teljesen egyeni. En pl. utalok kondizni, nem is tudnam sokaig csinalni. Cserebe szeretek lovagolni es futni ( de azt is sokaig utaltam) En a te korodban föleg arra figyelnek, hogy elvezzem es rendszeresen jarjak, illetve hetente egyszer egyek edesseget es egeszsegesen etkezzek. A többi majd jön hozta szepen.
2016. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mozogj! Keress olyan sportot, amit szeretsz is (!), nem csak kényszerből csinálod, így lesz motiváció. Én nagyon tudom ajánlani a csoportos edzést, a jó társaság sokat tud segíteni, a hozzáértő edző pedig az egyik legfontosabb! Én atletizálok, nagyon szeretem csinálni, jó kikapcsolódás és szép alakot csinál. A youtube-os videókkal az az egyetlen gond, hogy mivel egyedül csinálod, nagyon könnyen végezheted rosszul a gyakorlatokat, valamint (senkit nem akarok megsérteni, de) a legtöbb ilyen fitness 'szakértőnek' semmilyen képesítése nincs, sokan nem értenek hozzá, amit a laikis szem nem lát még :/

Az étkezés terén pedig neked kell elhatároznod magad, ebben nem nagyon tudunk innen segíteni :/

Sok sikert!

2016. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Járj el konditerembe, vagy vegyél egy multifunkciós kondigépet. Addig úgysem lesz fogyás amíg nem növeled heti szinten a terhelést, sima tornagyakorlatokkal minden nap ugyanannyit dologgal nem mész semmire, pont úgy fogsz kinézni fél év múlva is mint a második héten. Kondigép azért jó, mert a mennyiséget nem kell emelni, csak a súlyolat, így nem fullad unalomba a dolog.
2016. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kondizni a szüleim nem engednek,szerintük felesleges..viszont én már nagyon nem akarok így kinézni.utálom magamat.
2016. máj. 30. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak kondi van a vilagon, ha nem engednek a szüleid, akkor jarj el futni. Ha nem megy irj privit segitek, hogy lehet megtanulni es elvezetesse tenni. Jarhatsz görkorizni, uszni, csapatjatekra, közös edzesre ( aerobic es tarsai), akar falat maszni, vagy barmit. De ha ragaszkodsz a youtubeos videokhoz en Fitness Blender videoit szerettem, van belölük fent egy csomo, különbözö intenzitasuak.

En ugy csinaltam, hogy kezdetben minden masodik nap kötelezö volt edzeni. Nincs kibuvo, nincs ellenkezes, hetfö, szerda es pentek edzes nap. Ha valami megis közbejött, akkor elcsereltem ket napot, de ha a fene fenet evett is, akkor is meg kellett lennie a heti 3x edzesnek. Kb. fel evig harc volt, utaltam sokszor. Aztan ratalaltam arra sportra amit igazan elvezek, es azota heti 5x edzek es imadom. Mindig van cel, pl. most egy futoverseny ( bar a futas csak 2. a sport listamon), junius közepeig le kell tudni futnom x km-t. Beneveztem, szegyenben nem maradhatok, igy elmegyek futni, meg ha eppen nincs is olyan nagy kedvem.

Mindenki erti, ha ez igy nem jo neked, de tenni csak te tehetsz ellene.

2016. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!