Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tanácsoltok depresszió,ros...

Mit tanácsoltok depresszió,rossz kedv ellen?

Figyelt kérdés
Pszichológuson gondolkodtam,de nem tudom elképzelni magam hogy megnyílnék egy idegennek annyira hogy segítsen.Olvastam sok helyen azokat a szövekez,hogy fejben dől el és ha pozitívan állok a dolgokhoz jobb lesz minden de nem működött nekem.Kis mértékben segíthet az antidepresszáns is ?Sajnos ezek nem olyan problémák amiket megtudnék beszélni szüleimmel úgy hogy ez is kizárva.

2020. okt. 21. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Szex, szeretkezés, szerelmeskedés, légyott, pásztoróra, közösülés, lefekvés, lepedőakrobatika, együttlét, kufircolás, nemi kapcsolat, hancúr, etye-petye, kamatyolás, aktus, huncutkodás, unga-bunga, döngölés, bujálkodás, hancúrozás, üzekedés, pöckölés, b@szás, k*rás, parittyázás, döngetés, fúrás, nyársra húzás, kojitusz
2020. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 noro2 válasza:
74%

Az antidepresszansok ideiglenes megoldast nyujthatnak de sose fogjak megoldani a peobelmad. Magaval a peoblemaval kellene szembenezned, nyilvan nem lehet konnyu, ha nem is egy idegen segisteget szeretned kerni benne, lehet akar egy kozeli barat akinek meg tudsz nyilni valamennyire. Nekem mar sokszor az is segit ha a baratommal tudok beszelni a peoblemamrol es o meghallgat. Esetleg elmondja hogy vele is volt e mar ilyen vagy hogy mit tenne a helyemben. De mar maga az is jo hatassal van ram hogy beszelek a bajrol es nem seprem be a szonyeg ala.

Ha sikerul elindulnod egy ilyen feldolgozas urjan akkor meg fogod latni hogy jobban fogod erezni magad mint azelott es tudsz konnyiteni magadon.

Mar az is egy jo lepes hogy kiirtad ide es tanacsot kertel, csak igy tovabb

2020. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!