Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt vki így, hogy allandoan...

Volt vki így, hogy allandoan rettegett?

Figyelt kérdés
Mikor csörög a telefon, mentő szírenat hallok már elkezd gyorsan verni a szívem, ideges leszek, hogy egyik családtaggommal vmi történt. Állandó félelemben elek, hogy beteg lesz vki, vagy baleset történik.
2020. okt. 22. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz! A legtöbb embernek kellemetlen érzés a sziréna hangja, de ritkán gondolunk arra, hogy a családtagunkkal van valami baj.
2020. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Legyen gyereked. Ő mindig őszintén örül a szirénának, mert mentőajutóóóóó, tűzoltóajutóóó néééézd apaaaa/anyaaaa! :DDDDDD
2020. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen de nekem van alapja is mivel többször kerültem kórházba és pokoli volt.
2020. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy közeli hozzátartozómat akivel egy fedél alatt laktam a mentő vitte el annyira súlyos tévképzetei és skizoid tünetei voltak. Onnantól hogy kikerült heteken át idegeskedtem még hazafele menet valahányszor a mentő a környékünkön járt, nem tudva mire számítsak ha hazaérek.
2020. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!