Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jártatok már úgy, hogy volt...

Jártatok már úgy, hogy volt egy kis tünetetek, felnagyitottad, állandóan ezen járt az agyad, és napokon át tartott ez a tünet?

Figyelt kérdés
Hogy múlik el,ha nem gondolunk rá?Már irtam ki ide kérdést,mert bizsereg a testem,hol itt ,hol ott.Azóta is ezen jár az agyam,keresem a neten,mi okozhatja,persze amiket irnak,elég súlyos betegségek is lehetnek.Gondolom az nincs,mivel nemrég voltam idegorvosnál,fülészeten,volt laborom.
2011. jún. 8. 09:37
 1/8 eNerdzsy ***** válasza:

Ezt hívja úgy a szaknyelv, hogy Hypochondria. (képzelt betegség)


Súlyos kór.

2011. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire érted hogy súlyos kór?
2011. jún. 8. 09:52
 3/8 Raffi ***** válasza:
100%

Nem szedsz valami gyógyszert? Mert nekem is volt olyanom amire azt írták, hogy bizsergés is előfordulhat.

Nincs semmi bajod, szerintem szedj b-komplex vitamint.

Egyébként én is képzelt beteg vagyok időnként.

2011. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jártam így. Már lassan egy éve ezzel küzdök.... Egy ideig egész jól elmúlt, majd akkora kaptam időpontot terápiára, és újra előjöttek a gondolatok :S Tudom milyen érzés, már abba őrülsz bele, hogy folyton jár az agyad, mi lehet a bajod, eszedbe jutnak a különböző betegségek. Már-már kényszeresen arra gondolok, hogy mi a lehet a bajom, egész nap kitölti a gondolataimat. Arra is tippelek, hogy nem sima hipochondria, hanem hipochondriás kényszergondolatok, mivel akárhogy próbálom, nem tudok szabadulni tőlük.
2011. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyógymód van rá. Ne nézz utána a neten, hogy mi lehet. Ha komoly lenne, már nem kellene rajta gondolkodnod. Erőszakkal tereld a gondolataidat el én is ezt csináltam, és már nagyon ritkán jön elő. Folyamatosan kontroláld a gondolataidat. Nekem úgy érzem sikerült. Ha nagyon akarod menni fog.
2011. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pinocchio ***** válasza:
100%
Nálam is megvolt sajnos,de aztán beláttam hogy irracionális a hozzáállásom,hogy vannak nálam sokkal betegebb emberek akik tényleg nagy bajban vannak.
2011. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megpróbálok más hogy gondolkodni!
2011. jún. 9. 06:55
 8/8 anonim válasza:
szia,volt neked mindenféle tüneted,amire rá szálltál? féloldali bizsergés a végtagjaidban és a fejedben féloldali fejfájhás?,
2015. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!