Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van lehetőség a pszichológusok...

Van lehetőség a pszichológusoknál "mentális szűrővizsgálatra"?

Figyelt kérdés

Mentális szűrővizsgálat alatt azt értem, hogy én mentálisan egészségesnek, kiegyensúlyozottnak érzem magamat, tehát nem egy vagy több tünettel szeretnék elmenni egy pszichológushoz. Olyan ez, mikor az egészséges ember megy el valamilyen szűrővizsgálatra, hogy egy esetleges későbbi probléma kialakulását megelőzzék.

Szerintetek ilyen létezik? Szóba áll velem egy pszichológus, ha ezzel megyek hozzá?

Mindenki válaszát előre köszönöm.



2020. okt. 23. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pszichológusok mindenkinél találnának valami "zavart",aki csak elmegy hozzájuk. Ilyen szempontnól biztosan létezik... Amúgy a neten vam egy csomó ingyenen kitölthető teszt mindenféle mentális betegségre,első körben.
2020. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincsenek tüneteid, mégis miért szeretnéd leteszteltetni magad? Csak én nem értem?
2020. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkire ráfér egy "lelki nagytakarítás"
2020. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!