Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Benignus fasciculatio syndroma?

Benignus fasciculatio syndroma?

Figyelt kérdés

1 eve tarto izonrangasok utan a 2.eng/emg vizsgalat utan ezt a diagnozist kaptam.


Jart e igy mar valaki?

Mit tudtatok ellene tenni?

Kezdem mar unni...


2020. okt. 24. 18:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hihetetlen.

Azt gondolnam, hogy Hollandiaban ez nem okoz gondot...

Gondolom az eng nrgativ lett

2020. okt. 31. 22:16
 12/16 Tatyó ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, próbálom kideríteni mi okozhatja, pl én 2 évig orrcseppfüggő voltam, előtte sosem volt hasonló, utána kezdődött, de már 4 éve leszoktam róla.
2022. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Üdv, azóta változás?
ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Tatyó ***** válasza:

Hali!

Nálam annyi a változás, hogy hol itt rángatódzik, hol ott...:D volt, hogy hónapokig is. Szóval, az orrcseppet lehet kizárhatom. Nem szedek rá semmit, ahogy olvasom nem is használ rá semmi... pl pont nagy dózisú magnézium citrátot szedtem mikor kialakult. Kezdem elfogadni, hogy stressz okozza, de még nem tudom. Igazából 5 éve van kisebb, nagyobb szünetekkel.

Sportolok -de nem túl egészségesen étkezek mert hajlamos vagyok este cukrosat nasizni -még a cukrot mag a tejet olvastam, hogy jó lenne elhagyni -valakinek segített, valakinek nem. 44 F

ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
31 f , nekem lassan 3madik hónapja vannak ugy nevezném hogy megrándulásaim, ugy értem hogy nem folyamatosan rang csak a testem mas pontjain meg randul kb 2-10 randulas ha ülök vagy fexem akkor jobban érzem akkor kb 10 perc től kb 30 percenként valahol meg rándul, igaz hogy nagyon nagyon sokat idegeskedem , de ez a helyzet is rá tesz! Meg jobban, mikor nevezhető joindulatunak? A rangas?
ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tatyó ***** válasza:

Hála Istennek, nekem sincs sűrűn folyamatos, de az 5 év alatt párszor előfordult itt-ott. Rá lehet stresszelni erre is, engem is szét*asz néha tőle az ideg:D Szemhéjam csinálta sokáig, meg a hátam közepén egy izom kb 2-3 hónapig. Emellett mindig vannak itt-ott jelentkező rövid ideig tartóak.

Vádli és talp még ami érintett sokaknál. Gőzöm sincs mitől lehet...

ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!