Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
15 évesen vettem be az első frontin tablettámat. Azóta lebuktam vele a szüleim előtt mert nyilván feketepiacon vettem... megpróbáltak leszedni róla, pszichiátria, meg minden. Két hét múlva szedtem újra. Aztán exemhez költöztem, hogy nyugiba szedhessem. Ma már odáig fajult a helyzet, hogy szakítottunk(nem a frontin miatt) és apámmal élek. Az orvosom pedig naponta 3mg-ot ír fel, de így is keveslem.

2020. okt. 29. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Korán kezdted
2020. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És sose hagyom abba. Mostmár 20 vagyok
2020. okt. 29. 14:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Te nem blogolsz?
2020. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De igen, néha. Instán az a nevem, hogy rivotrilla
2020. okt. 29. 15:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Imádlak, tényleg. :D Nagyon kíváncsi leszek, mi lesz később. :D Van kedved beszélgetni?
2020. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Függő vagy. Ha majd véletlenül otthon felejted, vagy elfogy, akkor a falat fogod kaparni az elvonási tünetektől. 5 év múlva már nem leszel teljesen normális, és nem éred meg a 30-at. De jó gyógyszerezést kívánok.
2020. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Orvosi felügyelet mellett 20 éve szedem. Igaz, sosem léptem túl az általa felírt adagot /0,5/. Pánikbeteg és depressziós vagyok. Mindemellett felelős beosztásban dolgozok. De ez a dolog egyedi.
2020. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon imádod a fronyát,konkrétan rajongsz érte,láttam már pár kérdésed,én is szedem,napi 2 mg-t antidep.mellé,de én is feketén próbáltam először életemben xD

Aztán úgy hozta a sors,hogy most meg receptre. Nem rossz dolog,de én nem vagyok annyira elájulva,mert sokkal komolyabb tudatmódosítókat is próbáltam már, legjobb érzésnek az mdma-t mondanám(extasy) de amibe tényleg az van,nem kamu. Ahoz képest a frontin olyan mint egy pisztoly egy hajóágyúhoz viszonyítva(nem tippeket akarok adni,ne érts félre) csak érdekes,hogy ekkora élmény neked a frontin,ennyi idő után is,nem rossz kis anyag,de szerintem "nem olyan nagy cucc" :D ettöl független csípem

2020. okt. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
En napi 75mg xanax ot szedek szoval nem lesz bajod tole
2020. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi a halál? Én 70'el akartam öngyi lenni és már vitt is a mentő. Azért 30'nál még nem alszom be, de a 75mg k*rva sok
2020. nov. 2. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!