Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy ha mentális...

Az normális hogy ha mentális betegségem van de bátran szembeneznek a halállal?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 06:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Mentális betegségre utal, amit kezelni kell.
2020. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Te addig nézel bátran szembe a halállal amíg nem állsz a küszöbén.
2020. okt. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Pandémia lelkisegély vonal - MOST MÁR VÉGRE A LAKOSSÁGNAK IS, 0-24!

06-80-810-600. Tehát nem csak orvosoknak és ápolóknak, mint állítólag az első hullám idején a koronavírus járványnak.


Sajnos nemcsak LE- ÉS TÚLTERHELTEK a 116-123 vonalak, hanem meglehetősen TÜRELMETLENEK is az ügyelők!


(Régebben, az 1990-es évek végén még nem rázták le olyan könnyedén a Kedves Segítséget Kérőt ilyen-olyan álindokokkal...)


Ui: nem tudok olyan honlapról sajnos, amely TÉNYLEGESEN SEGÍTENE valamilyen oknál fogva tartósan krízishelyzetben rekedtekkel...

2020. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Egyébként mit értesz azalatt, hogy "bátran szembenéznél a halállal"? Milyen fájdalommentességről ábrándozol?


Megosztható/nyilvánosságra hozható ez a krízishelyzet? Mióta tart és mi az oka?

2020. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Március óta home officeben vagyok. Azóta magányos vagyok.
2020. okt. 30. 08:03
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

60 éven felüliek esetében ÉRTHETŐ lehet a fokozottabb magányérzet - az ilyen korú dolgozók egészségét kiemeltebben védeni szokták a feletteseik...


Általában a hosszú évtizedek óta fennálló házaséletük is megszokottá/unalmassá válhat. Vagy éppen ellenkezőleg - NAGYOBB BIZTONSÁGÉRZETÜK VAN TŐLE!


Örülj annak, hogy van munkád/feladatod/elfoglaltságod! (Szerintem becsüld meg a családtagjaidat is...) Nem hinném, hogy "mentális betegséged" lenne. EZ SZIMPLA ÖNSAJNÁLTATÁS!!!

2020. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Papirom van róla hogy zakkant vagyok.
2020. okt. 30. 08:51
 8/24 anonim ***** válasza:
A bátran szembe nézel a halállal mit jelent? Azt, hogy habozás nélkül felkötnéd magad, vagy azt, hogy sikerült elfogadnod, hogy az az élet rendje, hogy egyszer meghalunk? Mert nem mindegy.
2020. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor attól kérdezd, aki a papírt adta!
2020. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Habozás nélkül felkotnem.
2020. okt. 30. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!