Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt aki skizofréniában...

Róbert dávid kérdése:

Van itt aki skizofréniában szenved? Hogy éli meg a mindennapi napokat?

Figyelt kérdés
Engem paranoid skizofréniával diagnosztizálnak,és nem tudok dolgozni 4 órát se,vagyis meg se probáltam. nem motivál. gyógyszert is szedek 15 éve,de nemtudok velük se helytállni az életben.29/F

2020. nov. 1. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Kellemes változatos. reggelente általában Napoleonnak képzelem magam. Délután Nagy Sándornak. Viszont amikor Hitler, meg Sztálin vagyok az k*urva car
2020. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezzel viccelődni nem a legjobb dolog,én nem képzelem magam egyiknek se szerencsére megy a lepontozás
2020. nov. 2. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok skizofrén, de elsőnek fogalma sincs a dologról... Igaz, én depressziós vagyok, de ezek nekem is megvannak, hogy nem tudok dolgozni, helytállni az életben, én nem rég kezdem újra sokadjára a gyógyszert. Nagyon rossz mentális betegnek lenni, sajnos nem tudok a kérdésre se válaszolni, csak annyit írni, részvétem!
2020. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Még az előző vagyok, egyre inkább arra vágyom, hogy bár inkább más mentális betegségem lenne... ez a depresszió egy rohadék dolog, és még csak nem is bipoláris, hogy legalább volnának jó pillanataim... örökké a sötétségben...
2020. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 as milyen gyógyszereket szedsz?
2020. nov. 4. 06:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugdijas vagyok es mellette tanulok, probalom az elet pozitiv oldalat nezni.
2020. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akivel élek az,gyógyszerek nem használnak. Pokoli nehéz vele. Nem igen van tiszta gondolata,tudata ő annyira le van épülve,de neki több betegség van még
2020. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetleg le tudod százalékoltatni magad, ha dolgozni nem tudsz emiatt.

A kérdéseidre viszont nem tudok választ adni, mert engem nem kezelnek ezzel:)

2020. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Énse tudok gyógyszerek mellet normális életet élni
2020. dec. 17. 04:38
 10/10 A kérdező kommentje:
kicsit depressziós vagyok szerintem és senki nem szeret csak anyukám
2020. dec. 17. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!