Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns! A pszichiá...

Tundegoncznagy36 kérdése:

Antidepresszáns! A pszichiáterem több félét irt fel nekem. Jól meg is híztam tőlük (20 kg). nem szedem már őket. le fogok fogyni? Tudom hogy mozgás étrend de ha már nem szedem őket az is sokat segít?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy eddig sem a gyógyszertől hanem az általa keltett étvágynövekedés miatti többletbeviteltől híztál, ha visszaállsz a normál étkezésre fogyhatsz. Ha nem....marad a súlytöbblet.
2020. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még mindig a kajától lehet hízni, nem a gyógyszerektől. +5 kilónál nem vetted észre, hogy szorít a gatya? Miért nem ettél mégsem kevesebbet?
2020. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tévedések a válaszok. Én visszaestem a depresziőba. Alig eszek pár falatot naponta, mert hényingerem van, annyira szorongok. Van, hogy egész nap nem eszem, csak beszedem a gyógyszereket. Mégis folyamatosan hízok.
2020. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pedig 4 hónapja szedem, és kordában tartom az étvágyamat, tökre hízékony vagyok, még sem szedtem fel egy dekát se.
2020. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na akkor, aki azt írja, h a kajától hízik valaki, aki ilyen gyógyszert szed, az nincs tisztában ezekkel a gyógyszerekkel. Ugyh jó lenne ha leszoknátok erről a kajatol hizol hulyesegről. Úgy ítélitek el a kérdezőt, h fogalmatom sincs mennyit evett. Igen van olyan aki semmivel se eszik többet, vgy még kevesebbet, mégis meghízik a gyógyszertől!!!! Igenis van antidepresszáns és pszichiatriai szer ami önmagában kaja nelkul hizlal. Van ami pl azert hizlal mert víz visszatartó hatása van. Gindolom Tegretol vgy Teperin lehetett. :( sajnalom amugy h ilyet irnak fel ami hizlal... Mert aki depis annak tök veszélyes szerinrem, mert utána meg lehet emiatt lesz depis.


Kérdező. Ha abbahagytad a szert, akkor igen, lassan de lefogsz fogyni. Beszéltem olyannal aki szintén 20 kgt hizott a Teperintől es elkezdett sokat tornazni majd szemelyi edzőt is keresett es lassan de elindultak a kilok lefele. Fel a fejjel :)! Minden rendben lesz. Gyógyszer pedig lehet kellene, ugyh ne hagyd el amig nem vgy jól-csak váltsatok. Kérd meg h olyat írjon ami nem hízlal. Mert igen is van olyan is!!!

2020. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkire máshogy hatnak az antidepresszánsok. Van aki hízik van aki nem. De nem a kajan mulik. Elég összetett dolog. Nem megyek bele.
2020. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!