Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor mit tegyek? ki...

Róbert dávid kérdése:

Ilyenkor mit tegyek? ki vagyok akadva

Figyelt kérdés
Légyszi segitsetek, nagyon bunkó volt velem az orvos,mondta hogy ez nem kivánságműsor,meg jött megint a nem vegyesbolt dumájával amit löket,és a betegjogi képviselőhöz akarok fordulni. kérdeztem lehet váltani pszchiátert azt mondta nem!!! meg hogy nincs olyan betege aki ennyit variálna a gyógyszerekkel de hát ha nem érzek semmit a scippától menjen a k*rva anyjába

2020. nov. 5. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Te akartad megmondani,hogy milyen gyógyszert írjon fel neked...???


Teljesen igaza volt, a szakorvosi rendelő NEM vegyesbolt!

2020. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármikor elmehetsz másik orvoshoz konzultációra, sőt!
2020. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
volt egy kérdőív amit a pszchiológus adott hogy töltsem ki,azt mondta orvos azt holnap hozzam be vagy nem beszél velem. szerintem azon akatt ki
2020. nov. 5. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
A gyógyuláshoz szükség van arra, hogy higgy abban amit csinálsz és ezt elvárja az orvosod is.
2020. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Most vagy együttműködsz vagy minek mész orvoshoz? Ez valóban nem kívánságműsor.
2020. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem,amit írsz!

Én annyit tettem,hogy azonnal orvost váltottam,és ajánlottam,hogy az apróbetűs részt is olvassa el a következő áldozatának fogadása előtt.


Mindig van mindenre B tervem.

Az új doktornő olyan gyógyszereket állított be,melyektől jobban lettem,persze a felépülés legnagyobb százaléka rajtam múlik,a gyógyszer számomra mankó.

Ha bármi kérdésem vagy gondom van,beszélünk telefonon mert rugalmas és emberbarát.

2020. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kivagyok akadva,és kiégtem
2020. nov. 8. 16:13
 8/11 A kérdező kommentje:
hiztam vagy 20 kilót a gyógyszertől,egyáltalán nem mozdulok ki sehova,szorongok kimoudulni és bele őrülök hogy nem kellek senkinek
2020. nov. 8. 16:14
 9/11 A kérdező kommentje:
tényleg már csak az öngyilkosság segitene,ha lenne hozzá bátorságom már már tenném
2020. nov. 8. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem leszünk öngyilkosok,a temetőkben is csak ötvenen lehetnek és ki tudja hányan gondolkoznak ezen.
2020. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!