Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghalnék, de félek. Ilyenkor...

Meghalnék, de félek. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az öngyilkosságon gondolkozom, tudom sokan azzal jönnek ilyenkor hogy miért dobnád el az életed stb. De ezt hagyjuk van mikor már az ember nagyon ki van, mint én most akkor ez nem érdekli. Nem szeret senki, nincsenek barátaim, nem vagyok okos, csúnya vagyok, és egyszerűen nincs helyem a mai világban.

Nem tudom mit tegyek, tudom hogy ez nem normális gondolkozás de ki vagyok.:(

Legszívesebben elcserélném az életem olyannal aki már nem él de még élni szeretett volna, csak sajnos ez nem lehetséges.


2018. febr. 13. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Régóta gyakorizok, száz ilyen kérdésre adtam már segítő, hasznos tanácsot. Csak nagyon kevés ember fogadta meg, köszönte meg, és volt hajlandó változtatni a helyzetén. A legtöbben belül már döntöttek, és lényegében meg sem hallották, amiket a többiek, és én tanácsoltam. Így csak arra kérlek, hogy gyors és viszonylag fájdalommentes módszert válassz.
2018. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonlóképp érzek én is, ha gondolod, írj.❤
2018. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!