Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipnotizálással el lehet...

Hipnotizálással el lehet felejteni valamit teljesen véglegesen?

Figyelt kérdés
Vagy van erre bármilyen módszer a világon? Van rengeteg trauma az életemben, de az egyikbe egyszerűen beleőrülök, tudom hogy végeznem kell magammal miatta, Egyelőre még nem voltam rá képes, minden nap egy harc. Viszont folyamatosan bántom magam, tépem a hajam ütöm magam, véresre csikarom magam, Egyszerűen elakarom felejteni az egészet. Van erre módszer?
2020. nov. 5. 16:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Számomra ezt nem lehet. Előbb dolgoznám fel, hogy amputáltak a lábam, vagy megégtem egy tűzben. Ebből valóban nem akarok meggyógyulni, mert nem lehet. Én nem vagyok egy mindenáron élni akaró típus.
2020. nov. 5. 21:56
 12/14 anonim ***** válasza:
És most milyen segítséget vársz a kérdésedre? Szerintem nem lehet ezeket csak elfelejteni, feldolgozni lehet. De ha szakemberhez nem mész és nem is írod meg a traumát, amit nyílván ha nem érzed úgy, akkor nem fogjuk belőled kivallatni, de akkor most te miylen segítséget vársz? Mi legyen most? Milyen választ szeretnél? :)
2020. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Annyit szerettem volna megtudni, hogy lehetséges e teljesen elfelejteni dolgokat hipnotizálással, Ahogy a kérdésben is látszik. Illetve hogy van-e itt olyan, akinek ez már sikerült.
2020. nov. 5. 22:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta, Kérdező? Sikerült jó szakembert találnod?
2023. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!