Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Állandóan szomorú vagyok, és csak elmennék itthonról, de amikor jön egy program, amire elhívnak, megijedek. Először örülök, aztán bepánikolok, majd a kifogást keresem, hogy mondjam le. Nem értem, ezt miért csinálom. Nem mondanám magam introvertált személyiségnek sem.

2020. nov. 7. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ősz van. Ez a begubozas időszaka. Teljesen normális.
2020. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy kicsit depressziós? Nem történt túl sok rossz, vagy negatív dolog veled az életben? Nincs önbizalomhiányod?
2020. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő: őszintén, érzem magamon, hogy kicsit depressziós vagyok, nem mondanám, hogy sok rossz történt a környezetemben, de van egy pár, ami közre játszhat. És az önbizalom hiánnyal szenvedek. Néha egész elfogadom magam, utána rá pár napra pedig legszívesebben a tükröt is összetörném és nagyon sokszor, főleg mostanában, úgy érzem eher vagyok másnak, ezért nem is panaszkodom a környezetemben lévőknek
2020. nov. 9. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Én amúgy ugyanúgy vagyok mint te, ugyanezek a gondjaim mint neked, valahogy sejtettem hogy hasonló a helyzet nálad is.


2es voltam.

2020. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted a kötöttségeket és gondjaid vannak a bizalommal. Az önérzetednek jó ha program van és hívnak, aztán a beleegyezésed átforditja kötelességbe. Ez ijesztő. Talán csak lebegtess dolgokat. Talán elvész,Talán ott leszel. Ha nincs kötelesség könnyebben ráállsz . Fogadjunk, hogy amikor ott vagy ,már élvezed a programot csak eljutni nehéz.
2020. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Kommentelő: az a helyzet, hogy igen. Amikor ott vagyok, akkor jobb esetben élvzem. De olyan nehéz, nem tudom elmagyarázni. Csak érzem.
2020. nov. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!