Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipnózist felhasználni zaklatá...

Hipnózist felhasználni zaklatási célra, hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés
Sajnos velem is megtörtént. Nem tudom, hogy gondolhatja bárki is, hogy ez "gyógymód"
2020. nov. 8. 06:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már írtad ki ugye?
2020. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szia! Azóta eltelt rengeteg idő, az alak még mindig nem állt le... Anyámék védik, hazudnak érte, eltüntették a bizonyítékokat és m. Tavaly év végén engem jelentett fel (én nem mertem) becsületsértésért ő, hogy szólni mertem... Utána meg is zsarolt.


Továbbra is folytatja, megvan, miért kellett neki ez az egész... Bármire rá tud venni a hipnózissal... Megkerestem olyanokat, akik ezzel foglakoznak, de azt mondták, csak ő szüntetheti meg...


Másoknál a szülők alig tudták elérni, hogy leszálljon a lányukról, anyámék meg rám hozták és azudnak érte. Nagyon durva, mit tettek közösen velem...

2021. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kaptál valamilyen kezelést, az elmúlt időszakban?
2021. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Milyen kezelésre gondolsz?
2021. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amivel a Paranoiád kezelése elkezdődött.
2021. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sajnálom hogy ezeket meg kell élned. Viszont érdekelne mivel és hogyan tudott hipnotizálni. Esetleg mire tudott rá venni. Halottam / olvastam hogy ez nem nagyon lehetséges.. mert amit nem akarsz meg tenni az ellen küzd az elméd... persze lehet hogy másképp van a gyakorlatba...
2021. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!