Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipnózist felhasználni zaklatá...

Hipnózist felhasználni zaklatási célra, hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés
Sajnos velem is megtörtént. Nem tudom, hogy gondolhatja bárki is, hogy ez "gyógymód"
2020. nov. 8. 06:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2020. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy pszichológus, aki foglalkozik hipnózissal, ezt felhasználva akart lefektetni... Meg zaklatott...
2020. nov. 8. 10:42
 3/16 anonim ***** válasza:
S tudsz ellene tenni valamit?
2020. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Semmit. Azt hazudta nem igaz, meg én rágalmazom, zaklatom őt, mert nem akar tőlem semmit 🤣🤣🤣 Röhej... Meg hogy ő jelent fel engem....


Miközben 2 éve fűzi anyámat, hogy járjak hozzá, mert miért nem akarok tőle semmit. Közben zaklatott meg megfigyelt...


Anyámnak el is mondott mindent, emaileket írt neki... Egy másik lánnyal is csinálta a faluból...


Sajtá anyám kijátszott, meg letagadja azt is, hogy ismeri ezt a gazembert...

2020. nov. 8. 12:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Borzasztó vége lehet...
2020. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, mit tegyek.... Már régen vége lenne, ha anyám mellém áll!


Van pofája azt mondani, hogy én zaklatom őt... De minden zaklatónak ez a szövege. Én csak azt akarom, hogy hagyjon békén...

2020. nov. 8. 13:05
 7/16 anonim ***** válasza:

Először is: légy nagyon óvatos! Az adataidat ne add ki senkinek, mert sok ember foglalkozik hivatásszerűen ilyesmivel, nehogy más is felfigyeljen rád. Másodszor: ne reménykedj, hogy anyukád segíteni fog. Ha eddig nem tette, ezután sem teszi. Amint nagykorú leszel, nézd, hogy minél messzebb kerülj tőlük.

Harmadszor: informálódj szép csendben. Rá fogsz jönni, hogy nagyon sok emberrel történik hasonló, férfiakkal és nőkkel egyaránt.

Ami a javadra szól: felismerted, hogy nem természetfeletti meg egyéb csodadolog áll az egész mögött, hanem emberi gonoszság. Bűncselekmény.

Az orvosokat kerüld. A rendőrökkel is csak óvatosan, ha feljelentést akarsz tenni, légy nagyon körültekintő. Ne beszélj hipnózisról meg hangokról. Értelmes vagy, nem kell magyarázni, miért.

Gyűjts bizonyítékokat, de óvatosan.

Viszont a legokosabb mielőbb menekülni, habár nem biztos, hogy már segít. De jobb a semminél.

Olvass utána, már mások is érdeklődtek hasonló témában.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..

2020. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy a hipnózist nagyon nehéz bizonyítani. Viszont nálunk írásos bizonyítékok vannak, anyámnál Messenger és emailek tömkelege, amiben elmond mindent. Rengeteg tanú. A másik lány és szülei, akivel ugyanezt csinálták...

Plus, ban a szomszéd kamerája, mert éjszaka idejárt a házunkhoz sorozatban stb.


Az USA-ban rengeteg ilyen eset van.


Nem is a sarki Jóska bácsiról állítom, neki képesítése, honlapján is ír róla, rengetegen járnak hipnózisra hozzá... Pont, hogy ő az, aki volt már többször pszichiátrián.


Fel akartam jelenteni, mikor is halálosan megfenyegetett, mert el akartam menni egy ügyvédhez előtte, pont ezért, hogy ne nézzenek bolondnak.


Most azzal próbálkozik, hpgy kamu fiókokat gyárt, beadva, hogy én zaklatom...


Az a baj, hogy akárhova megyek, benne lesz a fejemben...


Egyébként felnőtt vagyok már, csak egyetemre járok és itthon lakom, ez az alak a szomszédunk.


Ha anyám mellém áll, vagy nem febyeget meg, megfoghattam volna, mert nagyon sok vizonyítékom lenne.

2020. nov. 8. 14:58
 9/16 anonim ***** válasza:
S beszél is hozzád?
2020. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen, a másik csajjal is ezt csinálta. Kezdetben rá is tudott venni dolgokra.


Én tagadtam ezt a hipnózist legjobban, azt hittem pénzlehúzásnak csinálja.

2020. nov. 8. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!