Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha rossz...

Mit csináljak, ha rossz pillanatban van sírhatnékom?

Figyelt kérdés

Sajnos elég érzékeny vagyok, nagyon sok mindenen sírok. Nincs bajom a sírással, néha jót tesz ha otthon egyedül kisírhatom magam, tök jó stresszoldónak. Viszont vannak azok a szituációk amikor nem akarok sírni, mégse tudom visszatartani. Legjobb példa erre amikor a párommal valami komolyabb dologról szeretnék beszélni, nem tudom sírás nélkül végigcsinálni. És baromi idegesítő hogy egy szimpla beszélgetést nem vagyok képes sírás nélkül kibírni. Vagy mondjuk suliban ha nem sikerül valami, akkor is sírhatnékom van. Van valami tippetek, hogy ezt hogyan lehet kiiktatni? pl ha már érzem hogy gyűlnek a könnyek a szemembe akkor valami trükk?

Köszi a segítséget! 20/l



2020. nov. 8. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

"pl ha már érzem hogy gyűlnek a könnyek a szemembe akkor valami trükk?"


Eltereled a gondolataid hirtelen.

Én is ezt szoktam, de nehéz, ha érzelmes vagy.

Mást nem tudok. Talán más valaki ad hasznosabb tanácsot.

2020. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen vagy és így vagy jó. Egészségtelen visszatartani, ha jön, hagy jöjjön. Aki igazán szeret az elfogad.
2020. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!