Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sose ér véget a szenvedés?

Sose ér véget a szenvedés?

Figyelt kérdés
Van hogy bevillannak gondolatok és nem tudom elnyomni őket, ideges leszek és elborul az agyam és néha kiesnek gondolatok olyankor. Antidepresszánst és nyugtatót szedek ami valamennyit segít de nem vagyok tőle boldog, összeharapdáltam a kézfejeimet mert a fájdalomól jobban éreztem magam. Nem mindig van ez időnként előjön ez a dolog és van amikor nyugalmi állapotban vagyok és semmit nem érzek. Nem bírom a létezést de nem vagyok képes végezni magammal. 20/f
2020. nov. 8. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen betegséget állapítottak meg?
2020. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen gondolatok jönnek elő?
2020. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Erről még nem beszéltem.


2.Nem akarok róla írni, kimondani sem merem ezeket.

2020. nov. 8. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz lesz neked segíteni, ha semmit sem tudunk.
2020. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig itt anonimban nem tudjuk ki vagy, akár privátban ha úgy kényelmesebbenek érzed, de jó lenne ha írnál valami konkrétat mert igen anélkül nem könnyű segíteni :)
2020. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Régi emlékek leginkább és a világ dolgai


Most valamiért boldognak érzem magam de nagyon.

2020. nov. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!