Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrénia? Tapasztalatok...

Skizofrénia? Tapasztalatok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy ismerősöm aki vagy bipoláris vagy skizofrén. Több személyisége is van, egy kisgyerek és egy idősebb lány, ő maga egy 19 éves lány. Eleve depressziós, öngyilkos hajlamai voltak, kb hétszer próbált öngyilkos lenni, de ez szerintem figyelem felkeltés volt, mivel erősen hajlamos arra, hogy ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, véget vet annak, vagy az ő életének próbál, szerencsére erről leállt. Szóval erről a skizofrén/bipoláris dologról kb öten tudtunk, a barátja, a legjobb barátnője, és még két közeli barátja velem együtt. A barátjának és a legjobb barátnőjének "bemutatta" Őket, ők sajnos ezt menőnek tartják.. Az egyik közeli barátja rajtam kívül leszarja, mert évek óta orvoshoz akarja vinni, de nem hagyja neki, én pedig erősen aggódom érte, volt hogy már kb 20 percre átvette az egyik személyisége az irányítást elmondása szerint.

2020. nov. 8. 22:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Önző,elkényeztetett stb.Ez nem valószínűbb?
2021. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!