Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, mi bajom lehet?

GyBlanka54 kérdése:

Mit csináljak, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nem először gkndolkoztam az öngyilkosssgon a halálos stb. Volt, hogy annyira felidegesìtettek, hogy megvágtam az alkarom, most meg folyamatosan vagdosni akarom magam, de nem a halál miatt, habem nert élvezem, élvezem a vért a fájdalmat, és a sebek látványát a hófehér bőrömön. Már rég elfogadtam, hogy egyszer meg fogok halni, sőt màr várom is. Ha nincs nálam tles tárgy és valak ifelidegesít akkor verni szoktam magam. Szabadulni akarok innen. Hangokat is szoktam hallani, néha a sajátom, rávesz olyan dolgokra aniket később megbánok stb.

2020. nov. 12. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess. Akár itt emberkékkel.

Pszichológussal.

2020. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz beszélni, akkor én beszélek veled. 😊
2020. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
2020. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem is irhatsz.

Persze csak ha van kedved.

2020. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a hangok hallása súlyos mentális problémára utal. Azonnal keress fel egy pszichiatert, muszáj lesz gyogyszert szedned, sokat tud segíteni! És kérj beutalót egy pszichiazriara. A csoportnak nagy ereje van. Segíteni fog!
2020. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!