Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtatótól így érzem magam,...

Nyugtatótól így érzem magam, normális?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el nyugtatót szedni ( Sedinal a neve) mert pánikbeteg vagyok, rengeteget stresszelek és szorongok. Amikor beveszem a gyógyszert, nem érzek utána idegességet, ingerültséget, pánikot, szorongást vagy stresszt. Viszont hatalmas ürességet érzek, mintha nem lennének érzelmeim...

normális ez, vagy lehet ez egyfajta mellékhatás? kérlek, segítsetek! előre is köszönöm

18/L


2017. nov. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kisebb adagban szedni. Ha úgy sem érzed megfelelőnek, akkor váltsd le másik hatóanyagúra.
2017. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, hogy akkor neked tökéletes ez a gyógyszer, tökéletesen hat.

Az emberi szervezet annyira bonyolult és főleg ezek az idegi / mentális folyamatok, hogy még nincs olyan gyógyszer ami igazán szelektíven azt fogja kioltani amit kell. Ezek a gyógyszerek körülbelül olyanok, mintha mondjuk egy kólásüveggel akarnál betűket lenyomni a billentyűzeten. Nem tudsz csak egy betűt lenyomni, mindig mellényomódik egy másik is, pedig alapjába véve jókat nyomsz.

2017. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Nálam is ugyan ez van.
2017. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális? Nincsenek érzelmek, csak üresség?
2017. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy ez teljesen normális, de néha eléggé jól esik.
2017. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nyigtatótól még kell lenniük érzelmeknek és nem kell ürességet érezni. Nem ismerem ezt a nyugtatót amit kaptál. De én anno szedtem Xanaxot és nagyon is voltak érzelmeim. Nem nyomott le. Akkor voltam életemben a legszerelmesebb, legboldogabb. Abba is tudtam hagyni. Szerintem beszélj az orvosoddal. Ilyen fiatalon érzelmek nélkül élni borzalmas lehet.
2017. dec. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!