Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális problemám lehet?

Milyen mentális problemám lehet?

Figyelt kérdés
Most tényleg mindent leírok.Az egész egy 1 hónapos karantén után kezdődött,amikor is visszamentem az abban az évben megkezdett iskolámba.A karantén előtt voltak barátaim,nagyon jól éreztem magam,de mikor visszamentem,rájöttem,hogy a csapat már összekovácsolódott nélkülem,az azelőtti barátaim nem nagyon nyitottak felém,és minden nap nagyon egyedül,rosszul éreztem magam,mindenen elkezdtem sírni,délutánként hazamentem és az egész éjszakát átsírtam.Megelégeltem ezt és elmondtam az egészet anyukámnak,aki nagyon sokat segített,másnap felajánlotta,hogy sulit válthatok,és rögtön amellett döntöttem.Hatalmas kő esett le a szívemről,azt hittem vége is van ennek az egésznek,de nem volt.Sulit váltottam,ahol voltak barátaim,jól éreztem magam,viszont őszi szünet után megint kezdődött az egész rossz közérzetem újra.Nem értettem mi a baj,vegül arra gondoltam,hogy talán azért is érzem magam magányosnak,mert a nővérem 17 évnyi közös egy szobába lakás után elköltözött és talán az nyomasztana,ezért akkor voltam a legnyugottabb,amikor anyámmal aludtam.Valamiért mindig megnyugodtam ha csak ott aludtam nála.Aztán jött az online oktatás,brutalisan boldog voltam,mert arra vártam mióta,azt hittem most már tényleg nem lesz semmi baj.Most vagyunk pár napja online oktatásban és bár nem olyan intenzíven,de kicsit megint eluralkodott rajtam a rossz érzés,hogy mi lesz ezután,hiszen a koronának egyszer vége lesz,és akkor kezdődik minden előről.Borzalmasan hosszú és kagyfaszos ez az egész,viszont nagyon köszönöm,aki elolvasta és kérlek,ha bárki tud valamilyen tanácsot adni,vagy elképzelése van hogy mi is zajlik a fejembe,azt megkőszönném.

2020. nov. 13. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A felnőttkor előtt vagy 1 lépéssel. Ilyenkor az ember összezavarodik, természetes, hogy így érzel. A vírus mindenkinek rátesz egy lapáttal. Nincs mentális problémád, de ha kétségeid vannak, beszélj pszichológussal. A barátok meg jönnek, mennek. Figyelj magadra, filmezz, olvass, sportolj. Foglald le magad.
2020. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
"Mentális betegségek" nem léteznek, azt csak azért találták ki,hogy a gyógyszeripar meggazdagodjon.
2020. nov. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes te már csak tudod
2020. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem baratok kellenek. Hanem igazi szerelem! Majd megerted! Minden baratkozos hulyeseget elfeledtet veled!


Pont ugyanigy voltam 17 evesen. Erdekes volt olvasni. Mintha en irtam volna 2013ban. Jo mi? :D na nekem a szerelem oldotta meg a bajomat. Azota nem latom az ilyen csip csupp hulyesegeket. Figyelj. En eszre sem veszem hogy vannak korulottem masok nemhogy meghallani. :D es nem vagyok autista. Csak szűri a hallottakat az agyam.

2020. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szociális fóbia
2020. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Btw 4es,meg is értettem,igazad volt,jo ez a szerelmesdi
2023. júl. 20. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!