Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy valaki sportfü...

Van olyan, hogy valaki sportfüggő, másként mentális problémái vannak?

Figyelt kérdés

Ha nem sportolok valamiért felpumpálódik bennem az adrenalin csak a sima hétköznapoktól, munkától, egyszerű hétköznapi teendőktől, kimerülök, stresszelek és olyankor előjönnek a pánikrohamaim, alvászavaraim, depresszióm, szorongás stb.


A sporttal ezt meg tudom előzni, de ily mód függője vagyok, a jóléten függ tőle.


Ez mennyire gyakori jelenség?


2020. okt. 10. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam ennyire nem durva, de ha nincs időm/lehetőségem eljárni mozogni, sokkal kevésbé bírom a stresszt, hamarabb felhúzom magam, nem tudok olyan jól belemerülni a munkába, és nehezebben alszom. Szerintem van összefüggés.
2020. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hahaha, hàt minden élsportolo valahol ilyen es persze a halalra kondizos gym allatok a szteroidos felpumpalt izmaikkal is pont ez a kategoria.

Fuggoseguk, elni nem tudnak 1napig nelkule. Amikor mar a csalad/munka/baratok elé helyezik akkor gond van.

Nagyon karos, de csak majd kesobb, oregsegukre jonnek ra...

2020. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én is az leszek mert teljesen kivagyok mozgás nélkül. De ez egy jó függőség. :)
2020. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokkal jobb, mint a drog/alkohol/tévé,..., de ezért próbálj mértéket tartani. mint mindenben.
2020. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ma nem tornázom 1órát tuti el nem indulok sehova annyira szorongtam.
2020. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem futok legalább napi kettő órát, folyamatosan dührohamaim vannak, ordítozok, szétverek mindent.


Ez az egy örömöm van a nyomorult életemben, nehogy már ezt is elvegyék tőlem!


Inkább meghalok, mint hogy ne futhassak!!!

2020. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!