Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nehezen viselem ma a...

Nagyon nehezen viselem ma a munkát. Tippek?

Figyelt kérdés
Rossz a gyomrom és olyan érzésem van mintha mindjárt hasmenésem lenne. De már 3 napja ez van, alig eszek. Szerintem pszichés, de félek, hogy vírus és nem is merek enni, csak lovalom magam bele az egészbe, mert nagyon félek a hányástól. 6 órát aludtam, többet nem tudok ha reggel 6ra jövök dolgozni, de kegyetlen álmos és fáradt vagyok. Volt, hogy sokkal kevesebb alvással is fittebb voltam. Ilyen rosszul még nem éreztem magam itt. És 5ig dolgozok. Az egy dolog, hogy fáradt vagyok de a többi szerintem pszichés. Mi az, amivel össze tudnám szedni magam egy kicsit?
2020. nov. 15. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Pihenéssel. Én kiíratnám magam a helyedben betegállományba, most szerintem minden orrfolyással felvesznek. Egy hét semmittevés, pihenés, és sokkal jobban lennél.
2020. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy 30 deka kemény sajtot, igyál teát, kerüld a pékárut meg az élesztőt.
2020. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Munkanelkuli voltam a vírushelyzet miatt majdnem fél évig. Ezido alatt csak pihentem. 3 hete dolgozok újra. Nem irathatom ki magam minden hónapban egy hétre :( még a hónap második felét kellene kibirni, utána lesz éjszakás műszakom is, akkor könnyebb lesz, mert én azt jobban bírom. Ez az állandó hajnali kelés készít ki.
2020. nov. 15. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor szoktál vacsorázni kérdező?
2020. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lefekvés előtt. Éjjeli bagoly vagyok és késői vacsorához vagyok hozzászokva. Ha nem eszek 10 óra körül még akkor nem tudok aludni, mert korog a gyomrom. Enni először napközben csak dél körül tudok.

Amikor 8ra jártam dolgozni nem volt olyan vészes, de most fel 6ra járok és legtöbbször csak 11-12 között tudok elaludni.

2020. nov. 15. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt a probléma oka.


Próbálj meg legkésőbb 8 kor vacsorázni 9 kor meg már aludni, pár nap és megoldódik a problémád.


Reggelizni is fontos lenne.


A citrusfélék frissítőbbek kora reggel mint bármilyen kávé vagy koffein, és ugyanúgy beindítják a wczést.

2020. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!