Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segíts! Mit tegyek ebben a...

Segíts! Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szorongásos vagyok, tehát, vannak olyan helyzetek amelyektől félek, mondjuk felvállalni a konfrontációkat, képviselni magamat bizonyos helyzetekben, nők felé való kezdeményezés vagy az Ő kezdeményezésükre való reagálás. Ezeket a helyzeteket gyakran elkerülöm, de most egy olyan helyzetben vagyok benne, konkrétan a magántanárom, aki segít nekem, folyton olyan helyzetek jönnek elő, amelyekben megjelennek bennem ezek az érzések, említettem neki azt, hogy félelem társul a tárgyhoz, nem tudhatja azt nyilván, hogy az én fejemben mi zajlik le, de minden alkalomra akad egy ilyen helyzet amikor találkozom vele(később írom, hogy mik), az érdeklődéséhez a pszichológia hozzátartozik, meg azért jó sokszor találkoztunk, tehát annyit tud rólam, hogy szorongó típus vagyok. A legelső alkalommal nyomult rám, konfliktusokat generál, amiket én elkerülök, de rosszul érzem magamat amiatt, hogy nem képviseltem magamat.

Mondjuk, nem vagyok százas én sem, hogy benne maradok ebben a helyzetben.


Az órák ára nagyon nagyon kedvező, máshol 3x ennyi volna 1 óra, mint nála.


Leteszteltem egyébként, mondtam neki, hogy mit nem szeretek, ezért örülnék annak, ha a későbbiekben ez nem jönne elő az órák alatt, erre természetesen nyilván előjöttek ezek a dolgok.

PL:

Mondtam neki, hogy nem szeretem halaszgatni a fizetést, erre pedig úgy alakította az órát, hogy részletbe fizessek, mert neki éppen dolga akadt és nem tudja megtartani egyben az órát, ez pedig csak egy a sok közül, úgy gondolom,ezért hogy direkt csinálja. (Ő mondta, hogy fizessem ki egyben)


Korábban depis is lettem, feledékeny, rossz lett a közérzetem, kedvtelen, stb


Mit kellene tennem? Hagyjam ott? Álljak bele ezekbe? Mondjam ezt el neki, hogy mit érzek? Mit kellene csinálnom? Ha elmondom, hogy mondjam, hogy látszak hülyének?


2020. nov. 16. 14:36
 1/3 A kérdező kommentje:
hogy ne látszak hülyének?*
2020. nov. 16. 14:38
 2/3 TR75 ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy szándékosan hoz nehéz helyzetbe, akkor ezt megbeszéled vele, és ha nincs gyakorlatilag azonnali változás, elköszönsz tőle, és keresel mást.
2020. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm a válaszod!
2020. nov. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!