Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Véleményetek szerint jó ötlet...

Véleményetek szerint jó ötlet lenne írni az orvosnak emailt???

Figyelt kérdés
szeretnék írni az orvosomnak a pszihiáteremnek már ugy vettem észre hogy írásban jobban el tundám mondani a dolgokat. említettem neki ugye a tarkó fájást és fejtetőt is és mondta hogy csak fél adag injekciót fogok kapni lassan három heten hogy megkaptam ,de az orvos nem volt ott és az lenne a célom hogy majd legközelebbit meg se kapnám probáljam ki hogyan érzem majd ugy a bőrömbe mert még mindig érzem a letargiát azért és rsssz közérzetet szerintetke?? mert három hónapos injekció ergo az elég hosszú idő nem egy nap meg egy hét hanem három hónapig benne van valkiben az ijekció és nincs ellen elejinjekció plusz hízást okoz és más egyéb keletmelten tüneteket már több mint egy éve kapom injekciót amit nagy nehezen elfogadtam saját egészégemmel és a többivel mit sem törődve!! Hát az én egészégem én testem azt csinállok amit akarok nem így van???? 29 éves leszek már felnőtt ember meg szeretném probálni injekció nélkül élni!! szerintetek ??? Mit tegyek kellen írnom az orvosnak hogy ne rendelje meg a következőt ki szeretném hagyni !!!
2020. nov. 20. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire kapaz injekciot? En meg nem is hallottam ilyet amugy.
2020. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát amit én áttéltem azt szerintem senki sem halott hát álítolag skizofréniára ugy volt csomó rossz ért engem nagyon sok rossztat tapasztaltam életem sokrán nem voltam jó paszba és felajánlott egy injkciót skizofréniára adjkák de őszintén szolva tudtam hogy rosszul leszek tőle és igazam is lett rosszbul lettem mint voltam nagyon fájdalmak értek stb és meg szeretném probálni nélküle élni !!
2020. nov. 20. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
En felkeresnek egy masik pszichiatert. Az mar regen rossz, ha nem tudsz megbizni annyira, hogy szemelyesen elmondd neki a problemad.
2020. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
figyelj megmondom az őszintét mindegyik pszihiáter ugyanolyan majndem egyik ezt ír fel a másik ezt írja fel !!!!! éléoben leblokkolok nekm csak a félemeimmel vannak a prolbéma és magabiztonsággal plusz egyéb!! nekem az lenne a célom hogy azt az injekciót elkerüljem probáljam ki milyen lenne nélküle mert így nem élet az életem lehet ugy se lenne jó de azért nagyon szeretném !!
2020. nov. 20. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Andris, ha te vagy az, akkor neked mindenképp jó, ha rákérdeztel nála, hogy vállalná-e, hogy írásban számolj be neki, mert úgy tudsz megnyílni. Amúgy az írásod jó sokat fejlődött. Nem tudom az írásod katotikussága és a lelki kaotikusságod között van-e kapcsolat, de ha igen, akkor remélem nem csak az írásod, hanem az állapotod is javult. Mindenképp mondd meg neki ezt, max nemet mond. De jó lenne, ha végre helyrerázódnál.
2020. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát na végre valki pont ez a célom !!!
2020. nov. 20. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak gyogyszer nelkul ugy-ahogy menedzselheto betegsegek, mint pl. a szorongas, enyhe depresszio, es vannak olyanok, amik gyogyszer nelkul csak rosszabbak lennenek. Ilyen a skizofrenia. Ha nem szedsz gyogyszert, hallucinalni fogsz.


Injekciot vagy azert kapsz, mert a tobbi gyogyszer nem mukodik, vagy azert, mert nem szedned rendesen, es rosszabbul lennel.


Masreszrol nyugodtan irhatsz neki emailt, vagy papiron is, ha kontrollra mesz, en is "beszeltem" mar igy pszichologussal, mert mashogy nem ment. Ez nem szegyen, hogy a problemaidrol, legnagyobb titkaidrol nem tudsz rogton nyiltan beszelni. Ha viszont nem toleralja, nyugodtan keress masik pszichiatert.

2020. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát de ez az már bocsi pont hogy rosszbul vagyok nem érted??? ugyanugy halucinálok stb és rossbul vagyok még rosszbul!!!! [link] így szok álni a szám mint akit szétvertek !!!!!
2020. nov. 20. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem ítél bíróság közveszélyesnek, addig nem kezelhetnek a beleegyezésed nélkül. Keress másik orvost, akár földrajzilag távolabb is, olyat, akit valaki ajánl, akivel kölcsönösségen alapuló kapcsolatod lesz, nem gyakorlatilag erőszak.
2021. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
képzeld most nem kaptam orvosságot!!!! mégis sajnos ált így a szám pedig nem kaptam injekciót mitől lehet ez??
2021. márc. 27. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!