Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre gyakrabban fordul elő,...

Egyre gyakrabban fordul elő, hogy reggel, vagy akár délutáni pihi közben egy hang kelt fel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Általában egy suttogó vagy félig hangos ,,valaki,, ébreszt azzal hogy Pati. Csak simán kimondja a nevem nekem pedig kipattan a szemem. Ma reggel viszont azt hallottam, mintha a párom szólna hozzám, hogy még alszol? Amikor kinyitottam a szemem láttam, hogy nem is áll ott senki, bementem a hálóba és ő még aludt. Nem érzem magam agyalágyultnak,csak érdekel ennek van e valamilyen szakirodalma ahol utána olvashatnék. Sajnos guglin konkrétan erre nem találtam rá. Kosgi

#hang #álom #ébresztés #Hang a fejben
2020. nov. 22. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is van ilyen néha, szerintem csak az agyunk szórakozik. Érdekes, az tény.
2020. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Austin33 válasza:
16%
Ki kell tisztitani!!!! Vagy a szobát, vagy a csakrát. Persze spirituális értelembe
2020. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Élénk fantázia. Nem hisze. Hogy betegség lenne
2020. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
velem is van ilyen, szerintem csak almomban hallom es felebredek mert olyan volt mintha mindenki mas hallotta volna (bocsi ha nem fogalmazok ertelmesen csak faradt vagyok)
2020. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
gyomor korgás? :-)
2020. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
A főnököd az, hogy dolgozzál már B+
2020. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előre elnézést minden ateistától, de hirtelen ez a Biblia sztori jutott eszembe: 1 Sámuel 3


Az Úr (t.i. Isten) szólította Sámuelt, és ő így felelt: Itt vagyok. Majd odafutott Élihez, és ezt mondta: Hívtál engem, itt vagyok. Ő azonban így válaszolt: Nem hívtalak, menj vissza, feküdj le! Elment tehát, és lefeküdt.

1Sámuel 3:4‭-‬5 RÚF


[link]


És a sztori megy tovább egészen addig amig Sámuel fel nem ismer, hogz valójában Isten szólította.

2020. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próféta lettél haver.
2020. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Életembe egyetlen egyszer halottam egy hangot amikor arra koncentráltam, hogy valaki leessen egy létráról. Tudom nem volt szép, bár nem sikerült szerencsére! A nevemet mondta ki, egyből tudtam, hogy rám lett szólva.

Lábjegyzetben az egész életemben kismillió paranormális tevékenységet éltem át. Indigó vagyok és meg is világosodtam, konkrétan fizikailag lezajlott a folyamat.

2020. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!