Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ayahuasca szertartás / ceremón...

Ayahuasca szertartás / ceremónia ?

Figyelt kérdés

Voltatok már ayahuasca szertartáson?


Hol csináltátok? Mennyibe került?

Néztem különböző ajánlatokat és hát nem olcsó, több mint 1000 euróba kerülnek. Tudtok olcsóbb lehetőségeket Europán belül?? Köszi!



2020. nov. 25. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tuti van olcsóbb. de utána kell menned itthon ilyen körökben.
2020. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%

Lehet rendelni neten hozzávalókat. 30-60 euróból.Megcsinálod magadnak.


Tudom hogy sokaknak nagyon is számít a ceremónia , de azt nem egy holland kókler fogja neked hitelesen előadni elhiheted , ha csak nem utazol dèl amerikába szerintem fölösleges európai kóklereknek kitömni a zsebèt a semmire , akkor már megveszed magadnak ès youtube-ról beraksz egy valódi sámánt, az is autentikusabb.


Már 50 ève is használták szintetikusan dèl amerikán kívül ès ha csak a szer hatását tekintjük ugyan olyan mint peruban. Persze ott helyileg a leg autentikusabb egy helyi sámánnal, de aki a szerre kiváncsi annak szerintem mindegy.

2020. nov. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért egyedül szórakozni az ayaval elég rizikós. Mivel ugye erősen mao gátló. Ha olyat eszik, vagy csinál az ember simán kórház, vagy rosszabb vége is lehet.

A szintetikus (vagy másképp/mao nélkül) bevitt dmt biztonságos - - de az meg nem olyan trippet ad mint az aya.

2020. nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%
Igen az mao-gátló miatt veszélyes tud lenni , de aki már érdeklődik iránta feltételezem elolvassa mi az az mao-enzim stb. Böjtölni kell előtte , meg egy barát társaságában előnyösebb lehet kezdőknek. De túlmisztifikálni sem kell . Kellő ismeret és tisztelet mellet nem hiszem hogy baj lehet belőle.
2020. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!