Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztetek már szégyent egy...

Éreztetek már szégyent egy családtagotok miatt?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem? Ha igen, akkor miért? Ha nem, akkor mi a véleményed az ilyesmiről?


Én sajnos az egyik szülőm miatt érzem ezt, tudok róla egy olyan dolgot, ami teljesen lerombolta a róla alkotott képet, és tudom, hogy ez borzasztó dolog, viszont annyira megnyerő személyisége van, hogy sokszor "elfelejtem" ezt a dolgot róla.

Rettentően utálom magam emiatt, amiért attól a dologtól függetlenül érzek iránta szeretetet, hisz igazából utálnom kéne, mert nem helyes.

Sokszor gondolkodok ezen éjszakánként és úgy érzem bárcsak sose tudtam volna meg ezt róla, mert ha ránézek, látom rajta, hogy ő meg se bánja a tetteit.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 27. 02:21
 1/7 anonim válasza:
94%

Igen. Anyum mindenkivel szemben túl gyanakvó és ezt nem is álcázza az adott ember elől, ebből pedig adódtak elég kellemetlen esetek. Mikor ismerkedtem párommal, előttem a szemébe mondta, hogy nyomkövetővel szerel fel és rettegjen ha bármi rosszat tesz.

Meg hát... Bizonyíték nélkül képes valamit vagy valakit megutálni, mert biztos ilyen meg olyan...

Szégyellem, hogy mennyire előítéletes.

2020. nov. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Az apám egy alkoholista volt. És nagyon sokszor leégetett.

Bűzlött az alkoholtól mindig.

2020. nov. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy vagyok vele, hogy a lónak is 4 lába van mégis megbotlik. Minden ember követ el hibákat de ha megbánja és megváltozik akkor jó. Az én apukám alkoholista volt és abba halt bele sokat szenvedtünk miatta. Mégis fájó szívvel gondolok rá.
2020. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak azt az apám alkoholista volt anyám nárcisztikus ... Szégyen volt az egész pereputty.
2020. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer anyum elrángatott templomba, de nem tudott viselkedni. Folyton csörgött a telefonja és mikor mondtam neki h kapcsolja már ki mert rohadt gáz elkezdett velem suttogva kiabálni meg káromkodni. Irtó ciki volt, azóta is kerülöm a templomokat..
2020. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 7. 12:01
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha szabad kérdeznem, mi történt? Érdekelne, de persze ha nem szeretnél róla beszélni akkor nem kell.
2020. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!