Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van összefüggés a családtagok...

Van összefüggés a családtagok viselkedése és a párom viselkedése közt?

Figyelt kérdés

Nos. Ez egy összetett dolog. Elég csapongó vagyok a kapcsolataimat tekintve. A fontosabb kapcsolatoknál egyszer mindig vissza táncoltam az exhez, pedig én szakítottam. Kapcsolatfüggő vagyok. Tudomásul vettem.

Legutóbbi esetben is, most vissza táncoltam az exhez, pedig nem volt vele jó. Jellemben nem igazán tűnt úgy, hogy passzolunk.

Most megy a *duma* arról, hogy ezentúl máshogy viselkedik. Szakítottam, mert azt éreztem nem szeretem, viszont három nap alatt kibékültünk. Annyira fájt a hiánya.

Most, különösen nincs bajom ezzel a békével, ha tényleg máshogy áll a dolgokhoz, mert eddig elbeszéltünk egymás mellett..

DE egy kedves ismerősömtől hallottam olyat, hogy ami benne jellemvonás szerepel azt egy családtagom miatt választottam. Annak érdekében, hogy ugyanabban a szerepben legyek.

Kibogoztuk, hogy apára nagyon hasonlít sok szempontból.

Elég fukar a pénzét illetően, mindig kritizálta a stílusomat öltözködés terén, valamint sokáig elutasította a szeretetemet.

Most, hogy ezt tudom, össze fogom írni mit tapasztalok és lépek, ha olyan valóban, mint az apám.

Viszont érdekelne, kinek volt màr hasonló? Mit lehet vele kezdeni?

24/L



2020. márc. 4. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én még nem voltam együtt az apáddal...

:)

2020. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ.

Nyilván kivetítve a saját családodra... :D

2020. márc. 4. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban ki kéne fejtened. Ezért a hülye egyes válasz. Irhatsz privibwn
2020. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy a komolyabb kapcsolatokhoz. Inkább még pár évet buliznod kellene.

A bölcsesség nem jön mindig együtt a korral. A kor gyakran csak egyedül jön. Mondotta vala a nagyapám.

2020. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!