Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok olcsó, de jó...

Hol találok olcsó, de jó pszihológust Budapest környékén?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas a témában, hiszen csupán 16 éves vagyok. Nem vagyok mély depresszióba zuhanva, de mostmár biztos, hogy nincs rendben a lelki egészségem. A szüleimmel őszintén tudok beszélgetni, de már nem segít sajnos, ezért jutott eszembe, hogy ideje lenne szakemberhez fordulnom. Sajnálatos módon nem állunk a legjobb anyagi helyzetben, de nekem fogalmam sincs, mennyibe kerül egy átlagos pszihológus, mi számít jó árnak. Nem vagyok vele tisztában, hogy összességében hogyan működik ez az egész. Arra gondoltam előbb megvárom a válaszokat és csak az után vetem fel a szüleimnek a pszihológus ötletet. Nem kell komoly problémára gondolni, úgy érzem akár egyetlen találkozás is segíthetne. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. nov. 28. 03:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Maganban lehet fogadnak diakbarat aron 5-6000 ft/oraert, egyebkent 10-15 korul vannak. De a pedagogiai szakszolgalatnal kapsz ingyenes ellatast. Azt hittem, rosszabb lesz, mint a tb-s pszichologus, de mar kovetkezo hetre adtak idopontot es tok jofejek, szoval sztem probald meg. :)
2020. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp megpróbálnék először az iskola pszichológushoz elmenni vagy az iskola orvoshoz. Nálunk nagyon kedves volt az iskola orvos, jókat lehetett beszélgettni Vele. Ha nincs akkor is megpróbálnék először tb alapon menni, a gyerek pszichológusok álltalában azért tb alapon is jók.
2020. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!