Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van így valaki ? Mi lehet ez ?

Van így valaki ? Mi lehet ez ?

Figyelt kérdés
Akik megbántottak a múltba,vagy sérelmet okozta ,azokat nem tudom kiverni a fejemből és hatalmas düh van bennem. Mindig rámtörnek a rossz gondolatok és emberi nevek. Meg,hogy miért voltam szerencsétlen és hagytam,hogy bántsanak. Nem tudom feldolgozni. Elképzelek velük egy helyzetet mindig ,hogy megbosszulom. Van mikor nem jönnek elő ezek a nevek,de van,hogy hirtelen és nem tudom kontrolálni.
2020. nov. 29. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Bántalmazás, Nárcisztikus személyiségzavar témában keress videókat!
2020. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyesmit én is megfigyeltem magamon. Amióta pszichológushoz járok, kicsit finomabb lett a radarom, és jobban szétszálazom, hogy ki iránt érzek ilyet. Jelenleg két ember iránt van erős haragom, és az egyikük esetén sajnos várom azt az alkalmat, amikor én tudom megbántani. Ebben a megbántás nem az, hogy szándékosan rosszat teszek neki, csak szeretnék hűvös maradni, és hogy emiatt egye a fene, hogy már nem vagyok olyan, mint régen.

Ez azt mutatja, hogy sajnos nem léptem még túl ezen az ügyön. :( Még nem tudtam megbocsátani, még vannak tisztázatlan kérdések, még gyászolom a történteket, a kapcsolatunkat. Ha 100%-ig semleges lesz, már nem akarom szándékosan azt mutatni, hogy túl vagyok rajta, na akkor leszek teljesen túl.

Kérdező, emiatt én inkább azt hiszem, hogy nehezen bocsátasz meg, és azért lovallod bele magad ilyenekbe. Magadnak bocsáss meg.

2020. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld lezárni, már nem tudsz mit tenni ellenük.
2020. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!