Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az osztálytársam magában...

Az osztálytársam magában beszél? (hangosan)

Figyelt kérdés
Szóval csak arra lennék kiváncsi, hogy ez milyen betegség lehet. (ha az) Az egyik osztálytársam mások előtt is hangosan beszél magában, és mikor valaki ott van mellette akkor is beszél róla magában. Tehát nagyjából kimondja a gondolatait hangosan? Lehet, hogy kicsit hülyén fogalmaztam meg, de csak kiváncsi vagyok rá.

#betegség #magában beszél valaki
2017. okt. 16. 09:44
 1/4 anonim válasza:
80%
Én is beszélek magamban, de igaz figyelek rá, hogy társaságban ne csináljam. Szerintem sok ember szokott. (Lehet tévedek :D)
2017. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszélek magamban, amikor gondolkodom, akár az utcán is néha. Persze azért van, hogy azon kapom magam, hogy na itt nem kellene, de már kijött a számon. Amúgy sok minden lehet. Lehet csak normális gondolkodás, kényszerbetegség, TIC, extrém esetekben skizofrénia, de ezt kétlem, ha csak az vetted észre, hogy magában beszél, de ennél több tünet nem jelentkezik.
2017. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonál fül-orr-gége szettel.
2017. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár tourette szindróma is lehet.
2017. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!